Nowe Miasto Polesie I

Mieszkania na sprzedaż ul. Pienista, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista
Ceny od: 5 800 zł brutto/m2
Nowe Miasto Polesie I

11 zdjęć

Nowe Miasto Polesie I
Nowe Miasto Polesie I
Nowe Miasto Polesie I
Nowe Miasto Polesie I

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Polesie I dostępnych jest 13 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Nowoczesne wzornictwo, imponująca funkcjonalność i interesujące detale - takie będzie Nowe Miasto Polesie, kolejna inwestycja ATAL realizowana w Łodzi. To zwracające uwagę, niebanalne osiedle, doskonałe połączy najważniejsze cechy dzisiejszego budownictwa wielorodzinnego. Dzielnica Polesie, urokliwa enklawa zlokalizowana w południowo-zachodniej Łodzi, znana jest już z pierwszej inwestycji ATAL. Kolejne, składające się z 8 budynków osiedle, utrzymane będzie w równie ciekawym i nowoczesnym stylu. Podobnie jak osiedle Nowe Polesie Apartamenty, Nowe Miasto Polesie będzie wyróżniać się wysokim standardem mieszkań. Dbałość o detale, estetyka wykończenia wnętrz, atrakcyjne położenie - wszystko to sprawi,

że Nowe Miasto Polesie stanie się idealnym miejscem do życia w Łodzi. Inwestycja połączy w sobie to, czego oczekuje się dziś od nowoczesnego osiedla: dużo terenów zielonych i rekreacyjnych, wygodny dojazd do centrum oraz udogodnienia dla mieszkańców.

Nowe Miasto Polesie

Polesie należy do szczególnie ciekawych lokalizacji w Łodzi. Dzielnica uznawana jest za symbol nowej miejskiej jakości. Miasto zadbało nie tylko o ciekawe rozwiązania w organizacji ruchu - szczególnie chroniące pieszych oraz o infrastrukturę: nowe oświetlenie, ławki, skwery czy tereny rekreacyjne. Urzekające są tzw. parki kieszonkowe - skromne przestrzenie między ulicami, które z pustych nieużytków zmieniły się w miejsca pełne drzew, krzewów i placów zabaw. W ten krajobraz wpisze się osiedle,

które w zamyśle projektantów będzie podkreślało i wydobywało na pierwszy plan okoliczną zieleń. Pierwsza faza inwestycji ATAL obejmie budowę 8 budynków. Każdy z nich to efektowna, modernistyczna bryła.

Cztery piętra utrzymane są w stylu nowoczesnej, prostej i eleganckiej architektury. Pomieszczą wszystkie typy mieszkań: zarówno jednopokojowe jak i przestronne apartamenty. W największych z nich przewidziano nawet pięć pokoi. To, wraz ze wszechobecną zielenią i urzekającą ciszą powoduje, że Nowe Miasto Polesie staje się ciekawą alternatywą dla budynków jednorodzinnych. Osiedle w pierwszym etapie inwestycji obejmie łącznie 142 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 30 mkw. do 105,63 mkw. Wyposażone zostaną w komórki lokatorskie - do dyspozycji będzie 98 pomieszczeń. Na wygodę mieszkańców wpłyną także miejsca postojowe usytuowane w parkingu podziemnym. Ponadto, przewidziano powstanie dodatkowych 79 miejsc naziemnych.

Inwestycja Nowe Miasto Polesie I znajduje się na Lublinku-Pienistej, ul. Pienista (4.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Nowe Miasto Polesie I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 142 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Polesie I w sprzedaży jest 13 nowych mieszkań o powierzchni od 66 do 104 metrów kwadratowych, w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 66 do 76 m2 w cenie od 393 550 zł (10 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 88 m2 w cenie od 515 493 zł (2 mieszkania)
 • 5-pokojowe o powierzchni 104 m2 w cenie od 619 501 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (79 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc)

W inwestycji znajduje się 98 komórek lokatorskich cena: 2 500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 142 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
*wykończenie balkonu/tarasu - 500 zł/m2 ATAL DESIGN *Wykończenie Standard + 750 zł/m2 *Wykończenie Standard Plus + 850 zł/m2 *Wykończenie VIP + 950 zł/m2
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada (98): cena: 2 500 zł/m2.false
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (79 miejsc): 22 000 zł.
 • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc): (64 normalne i 11 rodzinne) 32 000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 66 do 104 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 393 550 do 619 501 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 800 do 6 000 zł.
Opis płatności:
20/80%.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Położenie osiedla - przy ul. Pienistej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Maczka – zapewni przyszłym mieszkańcom komfortowe warunki życia. Pobliże Retkini, znanej „sypialni” Łodzi, zapewnia bogatą infrastrukturę oraz szeroką sieć usług. Jednocześnie Nowe Miasto Polesie będzie fragmentem młodej części dzielnicy - bez śladów starszej zabudowy. Lokalizacja sprzyja podróżom. Szczególnie osoby dynamiczne i mobilne docenią możliwości, jakie daje ulokowanie w niedalekiej odległości od portu lotniczego. Jednocześnie bliska lokalizacja lotniska im. Władysława Reymonta pozostanie nieodczuwalna dla mieszkańców – jest to efekt ulokowania osiedla poza tzw. tunelami powietrznymi. Nowe Miasto Polesie zostanie świetnie skomunikowane z kluczowymi trasami wypadowymi z Łodzi - np. Drogą Krajową nr 91, czyli trasą wylotową na Rzgów i w kierunku S8. Z kolei dojazd samochodem do centrum zajmie zaledwie 10 minut. Osiedle będzie przyjazne użytkownikom komunikacji publicznej. Sprzyjać temu ma układ linii autobusowej, której trasę wytyczono ulicą Pienistą. Podróż do Łodzi Kaliskiej - kluczowego dworca kolejowo-autobusowego - zabierze niespełna 20 minut. W pobliżu osiedla Okoliczne tereny zielone otoczą budynki i stworzą ciekawe tło dla osiedla. Efektem będzie teren, który zapewni zarówno komfort i funkcjonalność, a zarazem kontakt z naturą. Rodziny docenią również bliskość szkół i przedszkoli. Osiedlowe sklepy czy pobliże centrum handlowego Retkinia sprawi, że najbliższe okolice wystarczą na mniejsze i większe zakupy. W rezultacie Nowe Miasto Polesie będzie łączyło wszystko, co niezbędne do aktywnego, a zarazem wygodnego życia w Łodzi.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Miasto Polesie I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Nowe Miasto Polesie I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maczka - Pienista.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Miasto Polesie I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Delikatesy.

Data publikacji: 08.01.2020
Data aktualizacji: 21.07.2021
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

BSM Łódź

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Drewnowska 43a lok. LB1 90-002 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: