Fabianowska 144 etap II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez AT Inwest Sp. z o.o. Sp. K.

poznański, Komorniki, ul Fabianowska 144
Fabianowska 144 etap II

1 zdjęcie

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Fabianowska 144 etap II dostępne są 4 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Inwestycja Fabianowska etap II to kolejna propozycja PREBET AT Inwest, gdzie dla przyszłych mieszkańców budujemy 4 funkcjonalnych lokali z GARAŻAMI, ogrodami i miejscem postojowym. Niska gęstość zabudowy pozwala cieszyć się komfortem prywatności i pięknymi widokami przyrody. Bezpośredni styk działki z drogą publiczną gwarantuje komfortowy, utwardzony dojazd i pełne media, w tym światłowód. Lokalizacja w cichej, spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta i zakorkowanych ulic. Już nie musisz wybierać między spokojnym życiem „na wsi”, a łatwym dostępem do możliwości jakie daje miasto. Fabianowska 144 daje i jedno i drugie. Dojazd do centrum Poznania zajmuje 15 minut, możliwy jest zarówno samochodem i komunikacją publiczną. Kolacja na Starym Rynku ze znajomymi? Kino lub basen z dziećmi? Żaden problem. 6 minut drogi pieszo dzieli Państwa od przystanku autobusowego, z którego sprawnie i komfortowo dostaniecie się w każde miejsca w Poznaniu. To doskonała propozycja dla par lub rodzin z dziećmi.

Inwestycja Fabianowska 144 etap II znajduje się w Komornikach, ul Fabianowska 144 (1 km od Poznania), jest realizowana przez dewelopera AT Inwest Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Fabianowska 144 etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 12 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Fabianowska 144 etap II pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchniach od 88 do 115 metrów kwadratowych w cenie od 499 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 88 do 115 m2 w cenie od 499 000 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AT Inwest Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:
od 88 do 115 m².
Powierzchnie działek:
od 71 do 589 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 499 000 do 599 000 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Komorniki, na południe od Poznania. Miejscowość jest siedzibą gminy Komorniki i zamieszkuje ją ponad 5 tys. osób. Pierwsze wzmianki o Komornikach pochodzą z bulli papieża Innocentego II z roku 1136, zaś lokacja nastąpiła między 1286-1297. Aż do XIX wieku ziemie na terenie miejscowości należały do biskupów poznańskich. Najciekawszym zabytkiem jest neobarokowy kościół pw. św. Andrzeja Apostoła (istniejący od XII wieku, ostatnia przebudowa w 1912) z bogatą polichromią (w trakcie renowacji) wykonaną przez artystów poznańskich (pocz. XX wieku) oraz zabytkowymi organami. W kościele pw. św. Andrzeja Apostoła odbywa się część koncertów Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej - Komorniki. W Komornikach znajdują się m. in. siedziby firm: Hörmann, Arko, Viessmann, Fabryka Mebli Biurowych MARO, Novol, Eurocash. Komorniki są ważnym węzłem komunikacyjnym, na północ od wsi znajduje się węzeł autostrady A2 Poznań-Komorniki (d. Komorniki), zaś przez samą miejscowość przebiega droga krajowa nr 5 Świecie - Lubawka. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa poznańskiego.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fabianowska 144 etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Fabianowska 144 etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komorniki Fabianowska n/ż.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fabianowska 144 etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 570 m znajduje się Galeria TOP meble.

Data publikacji: 24.03.2020
Data aktualizacji: 25.03.2021
AT Inwest Sp. z o.o. Sp. K. logo

AT Inwest Sp. z o.o. Sp. K.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Św. Marcin 29/8 61-806 Poznań
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: