Villa Książąt Pomorskich

Mieszkania na sprzedaż ul. Książąt Pomorskich, oferowane bezpośrednio przez asset home – Przedstawiciel Dewelopera

kamieński, Międzyzdroje, ul. Książąt Pomorskich
Ceny od: 15 375 zł brutto/m2
Villa Książąt Pomorskich

3 zdjęcia

Villa Książąt Pomorskich
Villa Książąt Pomorskich
Villa Książąt Pomorskich

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Villa Książąt Pomorskich dostępne są 32 oferty

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Villa Książąt Pomorskich w Międzyzdrojach to kameralne miejsce dla osób ceniących luksus, prywatność i jakość wypoczynku.

Nowe, wizytowe miejsce w samym centrum nadmorskiego kurortu Międzyzdroje z luksusowymi apartamentami. Od piaszczystej plaży i widokowego molo, apartamenty oddziela już tylko przepiękny Park Zdrojowy i spacerowy deptak.

Luksus i komfort

Apartamenty wyróżnia funkcjonalny przestronny układ specjalnie zaprojektowany, aby w najwyższym stopniu uprzyjemnić pobyt wypoczywających.

Zrelaksuj się w strefie Spa&Wellness

Dla komfortu wypoczywających stworzono strefę spa&wellness gdzie w kameralnym klimacie można zadbać o dobry stan równowagi umysłu i ciała. Zbawiennemu działaniu gorącego, wilgotnego i przepełnionego różnymi aromatami powietrza zaznamy w saunie suchej. O odprężający masaż ciała biczami wodnym zadba jacuzzi, a pełny oddech i relaksacyjny stan osiągniemy w strefie wypoczynku ze ścianą z soli himalajskiej, pomieszczeniu rekreacyjnym oraz cardioroom.

U nas nie ma miejsca na kompromisy - to miejsce stworzone dla Ciebie.

Inwestycja Villa Książąt Pomorskich znajduje się w Międzyzdrojach, ul. Książąt Pomorskich (44.5 km od Szczecina), sprzedaż prowadzi asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Inwestycja Villa Książąt Pomorskich jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań w tym 39 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Książąt Pomorskich pozostały na sprzedaż 32 mieszkania o powierzchniach od 25 do 53 metrów kwadratowych w cenie od 15 375 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 25 do 40 m2 w cenie od 409 109 zł (23 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 34 do 53 m2 w cenie od 539 342 zł (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
monitoring, sauna, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 32 mieszkania w tym 32 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:
od 25 do 53 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 409 109 do 821 025 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 15 375 do 17 220 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Międzyzdroje to jedna z popularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Leży na wyspie Wolin w powiecie kamieńskim na Pomorzu Zachodnim i bezpośrednio sąsiaduje z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz z Bałtykiem. Powierzchnia miasta to ok. 4,0 km2, a mieszka tu ok. 5400 osób. Od strony nadmorskiej zabudowa ma charakter historyczno-turystyczny, znajdują się tu główne atrakcje miejscowości. Pozostała część to obszar mieszkalny przeplatany budynkami usługowymi i najważniejszymi instytucjami. W Międzyzdrojach znajdują się dwa zakłady opieki zdrowotne. Dzieci i młodzież mają dostęp do trzech placówek oświatowych. Jest tu ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy z boiskami i kortami tenisowymi. Działa kino, salon gier i planetarium.

Komunikacja

Przez południowo-zachodnią część miasta przechodzi droga krajowa nr 3, która jest częścią europejskiej trasy E65. Biegnie tędy także droga wojewódzka nr 102. Za połączenia komunikacyjne w Międzyzdrojach odpowiadają autobusy PKS i pociągi PKP, które zatrzymują się tu na dwóch stacjach kolejowych. Ofertę transportową wzbogacają trzy firmy oferujące przewozy pasażerskie. Port morski daje miastu połączenie wodne ze Świnoujściem oraz z trzema miejscowościami w Niemczech. Ok. 60 km od Międzyzdrojów znajduje się lotnisko Szczecin-Goleniów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Książąt Pomorskich mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Villa Książąt Pomorskich znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Książąt Pomorskich znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Dom Wczasów Dziecięcych w Międzyzdrojach w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Książąt Pomorskich jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowia w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Książąt Pomorskich składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 330 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 350 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Książąt Pomorskich w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.03.2020
Data aktualizacji: 04.05.2021
asset home – Przedstawiciel Dewelopera logo

asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al. Jana Pawła II nr 11/3 70-415 Szczecin
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: