Apartamenty Mikołowska

Mieszkania na sprzedaż ul. Mikołowska, oferowane bezpośrednio przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Gliwice, ul. Mikołowska
Ceny od: 6 200 zł brutto/m2
Apartamenty Mikołowska

12 zdjęć

Apartamenty Mikołowska
Apartamenty Mikołowska
Apartamenty Mikołowska
Apartamenty Mikołowska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mikołowska dostępne są 152 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Apartamenty Mikołowska logo

Apartamenty Mikołowska to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w centrum miasta. Jednym z głównych jej atutów jest atrakcyjna lokalizacja z dogodną komunikacją i bliskością do gliwickiej starówki. W bliskim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola oraz restauracje, teatry i inne ciekawe miejsca usługowo – rekreacyjne, w których można miło spędzać wolny czas.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach aktywnych, chcących cieszyć się życiem korzystając z dobrodziejstw miasta i natury.

Apartamenty Mikołowska to sześciopiętrowy budynek o ciekawej formie architektonicznej z urokliwym patio dostępnym dla mieszkańców. W jego skład wchodzą 152 lokale mieszkalne oraz 7 lokali usługowych. Dostępne mieszkania mają powierzchnię od 29 do 99 m2. Wszystkie mieszkania charakteryzują się optymalnym układem przestrzennym co, zapewnia komfort ich użytkowania. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również zewnętrzne i podziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Apartamenty Mikołowska znajduje się w Gliwicach, ul. Mikołowska (0.4 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mikołowska w sprzedaży 152 nowe mieszkania o powierzchni od 30 do 100 metrów kwadratowych, w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 30 do 59 m2 w cenie od 218 197 zł (52 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 45 do 75 m2 w cenie od 314 418 zł (83 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 71 do 96 m2 w cenie od 455 360 zł (15 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 94 do 100 m2 w cenie od 657 650 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek, balkon, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 152 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 30 do 100 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 218 197 do 730 949 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 200 do 7 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Mikołowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty Mikołowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice Mikołowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mikołowska znajdują się się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Centrum Szkoleniowo - Doradcze LENAX Andrzej Lenczewski w odległości 80 m, Prywatna Szkoła Baletowa M.M. Szewczenko s.c. w odległości 260 m, International OCSCO Scietific Conferences Organisers w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Mikołowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Psychiatra lek. med. Małgorzata Mróz-Idasiak w odległości 130 m, Radiolog dr n. med. Adam Idasiak w odległości 140 m, Psychiatra Urszula Świtalska-Olesiak w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Mikołowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka café, w odległości 100 m znajduje się Za rogiem, w odległości 110 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mikołowska w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Skatepark.

Data publikacji: 04.03.2021
Data aktualizacji: 09.07.2021
Apartamenty Mikołowska logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Mikołowska 7, lok. 405 Gliwice
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: