Polmoda

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mireckiego, oferowane bezpośrednio przez 4Living Sp. z.o.o. Sp. k.

wrocławski, Kąty Wrocławskie, ul. Mireckiego 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 773 oferty w najbliższej okolicy!

Polmoda

14 zdjęć

Polmoda
Polmoda
Polmoda
Polmoda

Opis Inwestycji

POLMODA to nowoczesna inwestycja w Kątach Wrocławskich.

Łącznie inwestycja obejmuje 69 mieszkań oraz 1 lokal usługowy.

Zostały ostatnie wolne mieszkania:

→ 3 mieszkania w budynku B2 w metrażu 31-36 m2, idealne do bezpiecznego ulokowania swojego kapitału

→ 3 mieszkania dwupoziomowe w metrażu około 78 m2, idealne dla rodziny, możliwość wyodrębnienia dodatkowych pomieszczeń, mieszkania bardzo doświetlone zlokalizowane na III piętrze z widokiem na góry i panoramę miasta.

POLMODA to miejsce, które zostało zaprojektowane z myślą o wszystkich tych, którzy cenią nowoczesną architekturę, bezpieczeństwo wyboru, gwarantowaną jakość wykonania oraz rozwiązania zapewniające możliwie największą funkcjonalność oferowanych mieszkań.

✔ garaż podziemny

✔ winda

✔ doskonała lokalizacja, blisko centrum jak również parku

✔ bezpieczna inwestycja na przyszłość

✔ balkon

✔ mieszkania pod inwestycje

✔ mieszkania z antresolą

✔ wielowariantowy dojazd do Wrocławia

✔ bezpieczne miasto

Inwestycja Polmoda znajduje się w Kątach Wrocławskich, ul. Mireckiego 7 (9.9 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera 4Living Sp. z.o.o. Sp. k..

Inwestycja Polmoda została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Polmoda pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 5 395 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper 4Living Sp. z.o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (32 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony

Konstrukcja budynku

budynek wielorodzinny (B1) o wysokości 18,00 m, składający się z: - 4 kondygnacje - 64 mieszkania - 32 miejsca postojowe w kondygnacji podziemnej - 32 komórki lokatorskie - 4 klatki schodowe z windami

Elewacja

- tynk akrylowy, barwiony w masie “ baranek” 1,5 np kolor Baumit life- jasnoszary lub w części elewacja wentylowana z wykończeniem blachy na rąbek stojący w kolorze grafit - ocieplenie - styropian 20 cm

Stolarka okienna

okna fasadowe PCV profil Schuco, kolor wewnętrzny biały, kolor zewnętrzny grafitowy, z nawietrzakami zamykanymi i otwieranymi w kolorze wewnętrznym okna okna połaciowe ROTO - okna połaciowe zastosowane jedynie w mieszkaniach z antresolą

Drzwi zewnętrzne

- drzwi zewnętrzne antywłamaniowe stalowe lub drewniane

Balkony

- balkony betonowe w spadku wykończone warstwą żywicy epoksydowej, zabezpieczone barierą

Posadzka

- gładź cementowa wentylowana/jastrych anhydrytowy - pomieszczenie łazienka - pozostawione miejsce bez wylewki, wypełnione styropianem, do opcjonalnego wykonania rozprowadzenia instalacji sanitarnej w warstwie podłogi

Ściany

- zewnętrzne oraz wewnętrzne pomiędzy mieszkaniami: - ściany nadziemia - bloczki wapienno-piaskowe Silka - ściany podziemia - ściany żelbetowe wewnętrzne, w lokalu mieszkalnym: - ściany zewnętrzne z bloczków Silka - gr 25 cm - ściany wewnętrzne z bloczków silikatowych lub gipsowych (np. ORTH) gr. 8cm - ściany - tynk gipsowy na mokro lub cementowo-wapienny

Sufity

- tynk gipsowy na mokro lub cementowo-wapienny, kat. III

Parapety zewnętrzne

- blacha powlekana - kolor grafitowy

Parapety wewnętrzne

- konglomerat - kolor jasny

Instalacje

- instalacja wodno-kanalizacyjna (bez baterii, białego montażu oraz innych urządzeń sanitarnych) - kanalizacja - punkt kanalizacji sanitarnej, do indywidualnego rozprowadzenia - woda zimna i ciepła: podejścia w łazience oraz kuchni, zakończone gwintem i zaślepką - instalacja elektryczna - instalacja elektryczna wraz z włącznikami i gniazdami - systemowa Legrand Carriva - gniazda 230 V - instalacja oświetleniowa - wypusty zakończone kostką - wypust zakończony puszką z pokrywą - KUCHNIA 3 fazowa - mieszkaniowa rozdzielnia elektryczna, w obudowie natynkowej lub podtynkowej na balkonach, tarasach 1 x punkt oświetleniowy, 1 x gniazdo zewnętrzne IP44 Instalacja internetowa/telefoniczna gniazda w salonie Instalacja domofonowa Instalacja domofonowa zlokalizowana przy drzwiach wejściowych mieszkania, zakończona domofonem Instalacja telewizyjna gniazda podłączone do zbiorczej anteny pozwalającej na odbiór sygnałów TV naziemnej

Ogrzewanie

- indywidualny kocioł gazowy w każdym mieszkaniu - Beretta Quadra Green 25 C.S.I + sterownik - grzejniki panelowe Kermi z regulatorem ciepła, kolor biały - grzejniki drabinkowe Concept, kolor biały

Wentylacja

- wentylacja grawitacyjna z otworami wlotowymi zabezpieczonymi kratką w kuchni i łazience

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (32 miejsca).
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, boisko, internet, klub fitness, korty tenisowe, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Projektując inwestycję, priorytetem było dla nas stworzenie miejsca nowoczesnego, ale w naturalny sposób komponującego się z otoczeniem, a jednocześnie bardzo wygodnego i przemyślanego. Mieszkania powstają w doskonale skomunikowanej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rozbudowanej infrastruktury, w pobliżu kluczowych dla codziennego życia miejsc, takich jak przystanki autobusowe, żłobki, przedszkola i szkoły, przychodnie, sklepy, centrum fitness jak również stacja PKP.

Miasto Kąty Wrocławskie zajmuje powierzchnię ponad 6 km2 i usytuowane jest w województwie dolnośląskim, w odległości 22 km na południowy zachód od Wrocławia. Atutem lokalizacji są walory pejzażowe i rekreacyjne okolic: Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy, Adrenalina Park w dolinie Strzegomki, Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy Wektory, a także zabytkowe kompleksy pałacowo-parkowe, np. Pałac w Krobielowicach z parkiem, stawem, polem golfowym, hotelem i restauracją. W mieście rozwijają się usługi i handel, zaś w jego zachodniej części powstają nowe zakłady produkcyjne. Zabudowę mieszkaniową dla ok. 6 tys. mieszkańców stanowią: domy wielorodzinne w części północnej, a w części południowej – jednorodzinne i szeregowe. Park Miejski oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu to strefy rozrywki, wypoczynku i sportu.

Komunikacja

Kąty Wrocławskie są doskonale skomunikowane z oddalonym o 22 km Wrocławiem, do którego można dojechać drogami wojewódzkimi: nr 347 i nr 362 w zaledwie 30 minut. Przez miasto przebiegają także: droga wojewódzka nr 346 (Środa Śląska – Godzikowice koło Oławy), trasa europejska E67, autostrada A4 oraz droga krajowa nr 5 (Nowe Marzy – Lubawka przy granicy z Czechami). W mieście kursują autobusy komunikacji prywatnej, a także autobusy PKS i pociągi, zaś atutem lokalizacji jest bliskość międzynarodowego portu lotniczego Wrocław – Strachowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Polmoda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Polmoda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Polmoda znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE ZGROMADZENIA SIÓSTR ŚW. ELŻBIETY w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa nr 2 w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Polmoda jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego w odległości 210 m, NZOZ SALUS w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Polmoda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 160 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 210 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Polmoda w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.04.2019
Data aktualizacji: 02.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: