Regionalne
Wiadomości mieszkaniowe

Zielone Pobiedziska - dwa budynki gotowe

Zielone Pobiedziska - dwa budynki gotowe

11 marca 2020


Oddaj swój głos!

Zakończyła się realizacja dwóch budynków wielorodzinnych w ramach projektu Zielone Pobiedziska. Każdy z nich to 15 mieszkań 2- i 3-pokojowych.

Zielone Pobiedziska to kolejny projekt mieszkaniowy realizowany przez spółkę Agrobex na terenie Pobiedzisk. Przy ulicy Kutrzeby powstanie 5 trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z 15 mieszkaniami każdy.

Zakończono już budowę dwóch budynków - B1 i B2. Deweloper proponuje lokale dwu- i trzy- pokojowe o powierzchni od 40 do 58,6 mkw. W sprzedaży są już mieszkania z budynku B3 i B4 oraz ostatnie wolne lokale z B1 i B2. Ceny rozpoczynają się od 4600 złotych brutto za m.kw. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a lokale na piętrze przestronne balkony. Na terenie osiedla nie zabraknie miejsc postojowych, powstanie także plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz elementy małej architektury.

- Budynek B1 i B2 są gotowe, a pierwsi mieszkańcy odbierają mieszkania. Jednocześnie trwa już realizacja budynku B3 i B4. Wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem. Warto zaznaczyć, że klientami są zarówno mieszkańcy Pobiedzisk jak i Poznania, którzy cenią sobie lokalizacje i dogodny dojazd ze stolicy Wielkopolski – wskazuje Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. Faktycznie.

Miejscowość Pobiedziska zyskuje nie tylko ze względu na dogodny dojazd, ale przede wszystkim urokliwą, pełną jezior czy lasów okolicę. Nie brakuję oczywiście ścieżek pieszych czy tras rowerowych, które pozwalają na aktywne spędzanie wolnego czasu. Na dodatek dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa wpływa na komfort życia i realizację wszystkich istotnych potrzeb na miejscu. W pobliżu inwestycji Zielone Pobiedziska znajdują się apteki, restauracje, a także zespół szkół, przedszkole i obiekty sportowe.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego, polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!


Kategorie

Mission Public RelationsMission Public Relations

Artykuły powiązane