Z życia portalu
Wiadomości mieszkaniowe

Wystrzałowy “Rocketman”!

Wystrzałowy “Rocketman”!

10 czerwca 2019


Oddaj swój głos!

Średnia ocen 5/5 na podstawie 2 głosów


Za nami kolejny seans filmowy zorganizowany specjalnie dla partnerów RynekPierwotny.pl. Specjalny pokaz premierowy odbył się 7 czerwca w Multikino Ursynów.

Po sukcesie naszego ostatniego pokazu filmowego, podczas którego partnerzy RynekPierwotny.pl mieli możliwość obejrzeć film „Kamerdyner”, ponownie postanowiliśmy zorganizować specjalny seans premierowy w Multikino Ursynów.

Tym razem, wspólnie z deweloperami mieliśmy okazję obejrzeć musical “Rocketman” opowiadający historię Eltona Johna.

“Rocketman” to filmowa biografia jednej z największych gwiazd muzyki naszych czasów. W trakcie dwugodzinnego seansu poznaliśmy sylwetkę Reginalda Dwighta (tak bowiem brzmi prawdziwe nazwisko artysty), począwszy od jego dzieciństwa, przez początki jego kariery, wkroczenie na sam szczyt list przebojów na całym świecie po problemy z używkami.

W trakcie seansu rozbrzmiewały największe hity Eltona Johna, w których trakcie trudno było nam usiedzieć w miejscu, dlatego wspólnie podrygiwaliśmy w rytm takich piosenek jak np. „I'm still standing” czy „Crocodile Rock".

Wszystkim gościom dziękujemy za udział w seansie i mamy nadzieję, że podczas filmu bawili się tak samo świetnie, jak my!


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego, polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!


Kategorie

Paulina Bartkowska - RynekPierwotny.plPaulina Bartkowska - RynekPierwotny.pl