Villa de Charme w Warszawie czeka na mieszkańców

PR Expert
Data publikacji: 13.05.2021, Data aktualizacji: 13.05.2021
Średnia ocen 4/5 na podstawie 5 głosów
Villa de Charme w Warszawie czeka na mieszkańców
Budowa osiedla Villa de Charme dobiegła końca! Co ofertuje ta warszawska inwestycja? Sprawdź na RynekPierwotny.pl

Zakończyła się budowa osiedla Villa de Charme na Bemowie w Warszawie. Już niebawem rozpocznie się przekazywanie kluczy. Osiedle wzbudziło duże zainteresowanie. Na jego podstawie widać zmiany w preferencjach nabywców.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • co wyróżnia osiedle Villa de Charme
 • gdzie zlokalizowana jest inwestycja
 • dlaczego warto zamieszkać na Villa de Charme

Villa de Charme to kameralne osiedle 52 domów szeregowych położone przy ul. Szeligowskiej 25A. Prace budowlane właśnie dobiegły końca i rozpoczęły się przygotowania do odbiorów lokatorskich.

Przekazywanie kluczy planujemy rozpocząć w drugiej połowie maja – informuje Cezary Grabowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska. – Teraz sadzimy jeszcze rośliny, porządkujemy teren, podłączamy domofony i wykonujemy inne drobne prace – dodaje.

Villa de Charme

Cztery poziomy wygody

Każdy dom składa się z czterech poziomów: podziemnego z dwoma miejscami garażowymi i dwoma pomieszczeniami gospodarczymi, parteru i dwóch pięter. Przykładowy układ części mieszkalnej domu to na parterze: strefa dzienna z aneksem, toaleta, hol i taras z ogrodem, na pierwszym piętrze: korytarz, dwa pokoje i łazienka, i na drugim piętrze: korytarz, dwa pokoje, łazienka i dodatkowy taras. Łączna powierzchnia dochodzi do 161 mkw.

Domy cieszyły się dużą popularnością. Wszystkie mają właścicieli.

Naszym klientom najbardziej spodobał się komfortowy i funkcjonalny układ, w którym w prosty sposób można wydzielić przestrzeń dla rodziców, dzieci, a także część wspólną – mówi Cezary Grabowski. – Dużym atutem, który w ostatnich miesiącach stał się jeszcze bardziej doceniany, jest prywatny ogródek, zapewniający przyjemne miejsce relaksu. Większa popularność ogródków i tarasów to jedna z najbardziej zauważalnych zmian w preferencjach klientów. Wyraźnie widać także rosnące zainteresowanie domami – zauważa. 

Właściciele docenili osiedle również za architekturę. Villa de Charme wpisuje się w minimalistyczny styl, który zdominował w ostatnich latach projekty mieszkaniowe w całej Polsce. Bryły budynków są proste, kolory elewacji jasne, elementy wykończenia drewniane. Ozdobą domów będą rośliny pnące się po siatkach zamontowanych na ścianach. Rośliny pojawią się także w innych miejscach. Na terenie osiedla posadzono drzewa, krzewy i trawy ozdobne. 

Inwestycja villa de Charme

Bezcenne M

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru pozostaje lokalizacja. Dużym atutem jest stacja metra Chrzanów, która powstaje 500 metrów od osiedla.

Dostęp do metra jest dla warszawiaków bezcenny, dlatego staramy się budować osiedla przy istniejących lub planowanych stacjach. Oprócz Villi de Charme są to inwestycje: Osiedle Lumea, Stalowa 39, Atelier Praga i Wileńska Express – wymienia Cezary Grabowski.
Jeżeli nie jesteśmy w stanie budować koło metra, szukamy lokalizacji z szybkim dojściem do tramwaju lub autobusu. Dostęp do komunikacji to podstawa – dodaje. 

W pobliżu nowo wybudowanego osiedla funkcjonują przystanki komunikacji miejskiej oraz sieć dróg z trasą S8 i DK7 na czele. Blisko jest do sklepów i placówek oświaty. Jak blisko? 200 metrów do przedszkola i żłobka, 300 metrów do dużego marketu, 2 kilometry do centrum handlowego City Park. Niewiele dalej jest do parku Górczewska.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: