Aktualności
Wiadomości mieszkaniowe

Raporty cenowe w portalu Rynek Pierwotny - zobacz, czy nie przepłacasz za swoje mieszkanie

Raporty cenowe w portalu Rynek Pierwotny - zobacz, czy nie przepłacasz za swoje mieszkanie

1 sierpnia 2019


Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 9 głosów


Od dzisiaj, na portalu RynekPierwotny.pl wszyscy użytkownicy mają możliwość sprawdzenia, jakie są średnie ceny nieruchomości oferowane przez deweloperów w danej lokalizacji. Kliknij i dowiedz się więcej!

Poza możliwością sprawdzenia średnich cen nieruchomości w danej lokalizacji, użytkownicy mogą szybko sprawdzić, jak atrakcyjna jest okolica, w której szukają wymarzonego mieszkania.

Raport można wygenerować w dwóch miejscach.

Pierwsze z nich to zakładka “raporty” na koncie zarejestrowanych użytkowników. Wystarczy kliknąć ikonę “Dodaj lokalizację” i wybrać swój adres. Raport zostanie wygenerowany, a użytkownik zostanie poinformowany o tym e-mailem.

Dla osób, które nie mają jeszcze założonego konta w serwisie, jest druga możliwość. Trzeba kliknąć baner “Zobacz, jakie są ceny w Twojej lokalizacji” znajdujący się w prawym górnym rogu każdego wyniku wyszukiwania.

Wszystkie wygenerowane raporty są widoczne na koncie użytkownika w zakładce “Raporty”.

Szczegółowy raport pokazuje średnie ceny nieruchomości w promieniu 5 km od podanej przez użytkownika lokalizacji. Wartości są wyliczane na podstawie danych dostępnych w opublikowanych inwestycjach w serwisie.

Oprócz raportu cenowego użytkownik może także zobaczyć, jak kształtowały się średnie ceny na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.

Na końcu użytkownik może jeszcze zaobserwować, jak atrakcyjna jest podana przez niego lokalizacja pod kątem dostępności komunikacji, zaplecza handlowo-usługowego, rozrywki czy edukacji.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej nowej funkcjonalności użytkownicy portalu rynekpierwotny.pl będą mieli jeszcze lepiej i bardziej świadomie podejmować decyzję o zakupie swojego wymarzonego mieszkania.

 

 


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego, polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!


Kategorie

RedakcjaRedakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl to ludzie pełni pasji i zaangażowania.