Poznań
Wiadomości mieszkaniowe

Premiera Osiedla Owocowego Gravis Developer

Premiera Osiedla Owocowego Gravis Developer

17 marca 2020


Oddaj swój głos!

W lipcu w podpoznańskiej lokalizacji Komorniki-Rosnowo ruszy budowa projektu Osiedle Owocowe, którego twórcą jest firma Gravis Developer. Będzie to inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej – sprawdź!

Gravis Developer to przedsiębiorca stojący za takimi przedsięwzięciami jak chociażby Osiedle Kolorowe.

Sukces Osiedla Kolorowego w Komornikach inspiruje nas do dalszej pracy – mówi Sonja Łykowska, prezes zarządu Gravis Developer. - Dla klientów poszukujących większego metrażu, mamy ofertę domów bliźniaczych ponad 100 m. kw. – kontynuuje.

I etap nowej inwestycji to dziesięć budynków, czyli 20 domów. Łącznie ma powstać 120 budynków (240 domów) bliźniaczych, a osiedle zostanie przygotowane kompleksowo z chodnikami, drogami wewnętrznymi i oświetleniem. Nowością wprowadzoną w tym projekcie jest możliwość wyboru przez klienta przy dokonywaniu wczesnej rezerwacji sposobu zabudowy wejścia do domu.

Gravis Developer stwarza możliwość wyboru między dwoma systemami. Pierwszy skupia się na podziale na część wypoczynkową i jadalnianą z drzwiami wejściowymi zlokalizowanymi „od boku”, drugi to przestronny otwarty salon i możliwość rozbudowania kuchni stawia na klasyczne umiejscowienie drzwi „od frontu”. Piętro domu to trzy pokoje w tym jeden z balkonem i garderobą, korytarz oraz toaleta, na zewnątrz duży ogród. Ceny pojedynczych domów rozpoczynają się już od 429 tys. zł. Sprzedaż projektu już ruszyła, a docelowo biuro sprzedaży zlokalizowane będzie na terenie inwestycji.

Lokalizacja również nie jest przypadkowa, Gmina Komorniki posiada bardzo szybką komunikację z Poznaniem. W pobliżu Wielkopolski Park Narodowy zachwyca swoją rozpiętością oraz urozmaiconym krajobrazem. W bliskiej odległości od osiedla mamy dwie szkoły podstawowe oraz przedszkola. Docelowo, na terenie inwestycji powstanie przestrzeń na sklepy i plac zabaw. Oddanie do użytku I etapu inwestycji planowane jest na przełom pierwszego i drugiego kwartału 2021 roku.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego, polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!


Kategorie

Mission Public RelationsMission Public Relations

Artykuły powiązane