Regionalne
Wiadomości mieszkaniowe

Nowa Murowana to dobry wybór dla rodzin

Nowa Murowana to dobry wybór dla rodzin

18 lutego 2020


Oddaj swój głos!

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Najpopularniejsze jest osiedle Nowa Murowana przy ul. Tartacznej. Sprawdź!

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Z oferty deweloperów znikają kolejne mieszkania, a najpopularniejsze jest osiedle Nowa Murowana przy ul. Tartacznej.

Dostosowaliśmy naszą ofertę do potrzeb rodzin z dziećmi, które stanowią dla nas ważną grupę klientówinformuje Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży Nowa Murowana.

Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Tartacznej w Murowanej Goślinie od momentu premiery i startu budowy w listopadzie 2017, cieszy się dużym zainteresowaniem. W ramach tego osiedla powstanie łącznie 91 mieszkań (od 33 do 71 m kw.) w pięciu budynkach. Trzy etapy zostały zrealizowane, a 57 lokali przekazanych klientom. Aktualnie trwają prace w budynkach nr 4 i 5, gdzie dostępne są 3-pokojowe mieszkania 59 - 64 m kw.  

- To będzie idealny wybór dla rodzin z dziećmi, które potrzebują nieco więcej przestrzeni. Zauważamy potrzeby mieszkańców, dlatego osiedle ma charakter kameralny, z bezpiecznymi alejkami wewnętrznymi, aby każdy czuł się tutaj swobodnie. Z myślą o najmłodszych powstanie plac zabaw, usytuowany blisko budynku nr 4wyjaśnia Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży inwestycji Nowa Murowana.  

Wszystko, czego potrzebuje rodzina

Murowana Goślina, jako 16-tysięczne miasto, zapewnia pełną infrastrukturę z komunikacją publiczną, zaplecze handlowo-usługowe, czy ośrodki zdrowia. Znajduje się tutaj 12 żłobków, przedszkoli oraz punktów przedszkolnych, 5 szkół podstawowych i 2 gimnazja.

Wybierając lokalizację osiedla, kierowaliśmy się wygodą przyszłych mieszkańców. Wiele spraw można załatwić na miejscu, w Murowanej Goślinie. To pozwala zaoszczędzić sporo czasu, bardzo cennego w codziennym funkcjonowaniu rodzinypodsumowuje Patrycja Pilarczyk.

Ponadto osoby związane z Poznaniem, chociażby zawodowo lub ze względu na studia, zauważą, że do tego miasta można dojechać autem lub szynobusem w mniej, niż pół godziny.

Warto podkreślić także dodatkowe atuty lokalizacji. Sąsiedztwo terenów zielonych, w tym Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, o łącznej powierzchni blisko 10 000 ha pozwala na odpoczynek każdego dnia. Na terenie Murowanej Gośliny i w okolicach wyznaczono szlaki piesze i rowerowe, które liczą ponad 500 km, a to stwarza nowe możliwości dla osób lubiących sport na świeżym powietrzu.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego, polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!


Kategorie

Mission Public RelationsMission Public Relations

Artykuły powiązane