Osiedle Kamerata

Gdynia, Mały Kackul. Sochaczewska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Osiedle Kamerata położone jest w dzielnicy willowej, u zbiegu ulic Sochaczewskiej i Płockiej. Wyjątkowy urok, nadaje inwestycji lokalizacja na skarpie co sprawia, że z okien apartamentów roztacza się piękny widok na panoramę Gdyni. Inwestycję tworzy 9 gustownych, nowoczesnych i funkcjonalnych budynków o charakterystycznej dla tego miejsca niskiej zabudowie. Osiedle zaprojektowała renomowana pracownia architektoniczna uwzględniając przy tym szereg kryteriów, dzięki którym nowi mieszkańcy poczują się wyjątkowo i ekskluzywnie. Swoim charakterem design nawiązuje do gdyńskiego modernizmu. Niewątpliwą zaletą jest kameralność , poprzez budynki w których znajduje się maksymalnie 6 apartamentów, każdy z reprezentacyjnym tarasem.

Kamerata to inwestycja wszechstronna zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi. Dostępny jest szeroki wachlarz powierzchni apartamentów zaczynając od 35m2 kończąc na 122 m2. Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowane zostały również hale garażowe oraz komórki lokatorskie, przypisane do każdego lokalu. Bezpieczeństwo i komfort zapewniają osiedlu całodobowy monitoring oraz ogrodzenie.

Okolice osiedla to atrakcja dla osób lubiących aktywnie spędzać czas - w pobliżu jest ogrom terenów zielonych, w tym rezerwat przyrody "Kacze Łęgi". Miłośnicy sportu znajdą tu również wiele profesjonalnych ośrodków sportowych. Lokalizacja posiada dostęp do doskonałej infrastruktury, w okolicy znajdują się liczne przystanki autobusowe oraz trolejbusowe, zapewniające szybki dojazd do Sopotu oraz Gdyni, centra handlowe, szkoły oraz przychodnie lekarskie. Dojazd do centrum zajmuje 10 minut. W przyszłości w okolicy osiedla powstanie pomorska kolej metropolitalna, zapewniająca komfortową komunikację z Gdańskiem, w tym portem lotniczym im. Lecha Wałęsy

Inwestycja Osiedle Kamerata znajduje się na Małym Kacku, ul. Sochaczewska (4 km od centrum Gdyni), sprzedaż prowadzi White Wood Nieruchomości.Inwestycja Osiedle Kamerata została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.Inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 54 lokale mieszkalne 0. Budynki posiadają do 3 kondygnacje wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Osiedle Kamerata

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze