Centaurus

Olsztynal. Piłsudskiego

Centaurus

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez "Warmia Investment" Sp. z o.o.

  • Spełniające kryteria (49)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (49)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena
CT/M/B7/47b1387
-
CT/M/B11/7624511
-
CT/M/B4/272484
-
CT/M/C9/342519
-
CT/M/C4/082544
-
CT/M/B3/212533
-
CT/M/B5/352535
-
CT/M/B3/202493
-
CT/M/B9/632539
-
CT/M/B10/6625910
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Centaurus to zespół budynków o funkcji mieszkaniowo-biurowo-usługowej zlokalizowany w samym centrum Olsztyna. Obiekt charakteryzuje się zróżnicowaną wysokością, w jego ramach powstaną m.in. dwie wieże stanowiące dominantę zespołu (18 i 17 pięter). Autorem projektu Centaurusa jest Andrzej Kapuścik – wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach architektonicznych i niekwestionowany ekspert w dziedzinie projektowania.
W ramach części mieszkaniowej powstanie 177 komfortowych mieszkań i apartamentów o funkcjonalnych rozkładach i urozmaiconych metrażach. Do prawie wszystkich przynależeć będą przestronne loggie, do niektórych – tarasy liczące nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych.

Wszystkie mieszkania znajdujące się w budynku będą posiadać system automatycznego sterowania ogrzewaniem, pozwalający minimalizować zużycie energii cieplnej. Dodatkowo każdy lokal wyposażony będzie w antywłamaniowe drzwi klasy C i wyjątkowo trwałą stolarkę okienną odporną na trudne warunki atmosferyczne.

We wszystkich apartamentach zainstalowany zostanie system alarmowy, a w apartamentach premium, znajdujących się na ostatnich kondygnacjach, dodatkowo system klimatyzacji pozwalający na prawdziwy komfort również w upalne dni.

Inwestycja posiadać będzie cichobieżne windy, które w łatwy i szybki sposób pomogą dostać się na najwyżej położone kondygnacje, a także swobodnie dotrzeć do podziemnych, 2-poziomowych hali garażowych. Monitoring, ochrona oraz wideodomofony zapewnią mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa każdego dnia.

Centaurus zlokalizowany jest w ścisłym centrum Olsztyna na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Głowackiego. Dojście na starówkę, do parku czy dużego centrum handlowego zajmuje zaledwie parę minut. Wyjątkowość lokalizacji podkreśla bliskie sąsiedztwo planetarium i obserwatorium astronomicznego, które nadają okolicy szczególnego klimatu. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się przystanek autobusowy, a w odległości 3-minutowego spaceru – tramwajowy. Doskonałym dopełnieniem istniejącej komunikacji będzie nowy przystanek dla tramwajów, który powstanie bezpośrednio przed budynkiem Centaurusa już w przyszłym roku.

Centaurus powstanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Olsztynie, zapewniającej mieszkańcom dostęp do najróżniejszego rodzaju infrastruktury handlowo-usługowej. Warto wspomnieć, że w ramach tej inwestycji powstanie również strefa usług specjalnie dobranych do potrzeb mieszkańców, dzięki czemu ich życie będzie jeszcze bardziej komfortowe.

Inwestycja Centaurus znajduje się w Olsztynie, al. Piłsudskiego (1 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera "Warmia Investment" Sp. z o.o.. Inwestycja Centaurus została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 177 lokali mieszkalnych o powierzchni od 38 do 119 m². Budynki posiadają do 19 kondygnacji wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Aktualnie w inwestycji Centaurus pozostało na sprzedaż 49 mieszkań o powierzchni od 38 do 119 m².

Szczegóły inwestycji Centaurus

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają od 18 do 19 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 177 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski

We wszystkich inwestycjach stosujemy system klucza generalnego, tzw. master key, pozwalający na łatwy dostęp do wszystkich pomieszczeń części wspólnych. Montujemy atestowane drzwi wejściowe wzmocnione lub antywłamaniowe z dekoracyjnymi ościeżnicami. Na naszych osiedlach przygotowujemy infrastrukturę dla rowerzystów – budujemy rowerownie i/lub boksy na rowery w halach garażowych. Stosujemy wysokiej jakości pięcio- lub sześciokomorowe profile okienne oraz wysokiej jakości szklenie o niskim współczynniku przenikania ciepła, gwarantujące właściwą izolację termiczną – ograniczenie ubytków ciepła, co oczywiście pozytywnie wpływa na ostateczne zużycie ciepła i pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak taras, loggia
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne - W hali garażowej
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie: komórka lokatorska GRATIS
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępnych jest 49 mieszkań
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 38 do 119 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe
Ceny mieszkań:
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Najbliższe inwestycje