Park Chojnów

piaseczyński, Solecul. Anyżkowa

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Powierzchnia użytkowa: 6 219 m²Osiedle 27 domów jedno- i wielorodzinnych zlokalizowanych w miejscowości Solec w odległości 3.5 km od centrum Konstancina-Jeziornej. Dojazd do osiedla możliwy jest także od strony Piaseczna. Inwestycja adresowana do osób poszukujących miejsc zapewniających spokój i kontakt z przyrodą. W okolicy znajdują się cieszące się uznaną renomą szkoły oraz rozwinięta infrastruktura handlowa.Projekty domów utrzymane są w tradycyjnym, dworkowym stylu. Osiedle jest w całości ogrodzone, a prywatności mieszkańców strzeże całodobowa ochrona. W ofercie przewidziana jest zarówno sprzedaż jak i wynajem domów. Inwestycja podzielona na trzy etapy z czego pierwszy etap został zrealizowany.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Park Chojnów znajduje się w Solcu, ul. Anyżkowa (7 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera WAN S.A.. Inwestycja Park Chojnów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku. Inwestycja składa się z 27 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Park Chojnów

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 27 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 1 kondygnację wraz parterem oraz posiadają poddasze
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 310 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze