Melia Apartamenty

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez VRD Sp. z o.o. Grażyny Sp.k.

Łódź, Górna, Chojny, ul. Grażyny 16
Ceny od: 6 152 zł brutto/m2
Melia Apartamenty

4 zdjęcia

Melia Apartamenty
Melia Apartamenty
Melia Apartamenty
Melia Apartamenty

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Melia Apartamenty dostępne są 4 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Melia Apartamenty logo

Melia Apartamenty II to kolejna nietypowa, a zarazem kameralna realizacja po zakończonej sukcesem inwestycji dewelopera VRD Development przy ulicy Opałowej 11 w Łodzi. Apartamenty zlokalizowane są przy ulicy Grażyny 16 na osiedlu Chojny w dzielnicy Górna ,blisko różnorodnych atrakcji rekreacyjno-sportowo-handlowych, a zarazem z daleka od zgiełku miasta. W pobliżu znajdują się Stawy Jana, dające możliwość spacerowania i odpoczynku pośród zieleni w dolinie rzeki Olechówki oraz obiekt Młynek Łódź na którego terenie można korzystać z imponującego placu zabaw dla dzieci oraz wodnych atrakcji sportowych jak rowery wodne i kajaki. Atutem lokalizacji apartamentów jest bliskość dojazdu do trasy Górna, która w niedalekiej przyszłości ma być łącznikiem do autostrady A1 oraz do ścisłego centrum miasta, licznych przedszkoli i szkół.

Inwestycja składa się z 15 mieszkań (1,2,3,4 pokojowych)z czego do każdego z mieszkań przynależy balkon i duże przeszklenie dzienne, zapewniając jasne i odpowiednio nasłonecznione wnętrze , a starannie przemyślany rozkład pomieszczeń zapewnia swobodę w aranżacji wnętrz twojego mieszkania.

W budynku znajdują się również: winda, komórki lokatorskie i miejsca na rowery mieszkańców. Miejsca parkingowe znajdują się w dwóch halach garażowych, a także jedno miejsce parkingowe bezpośrednio na terenie ogrodzonej nieruchomości.

Inwestycja Melia Apartamenty znajduje się na Chojnach, ul. Grażyny 16 (4.5 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera VRD Sp. z o.o. Grażyny Sp.k..

Inwestycja Melia Apartamenty jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Melia Apartamenty pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 55 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 6 152 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 55 m2 w cenie od 341 600 zł (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 m2 w cenie od 403 200 zł (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 m2 w cenie od 492 200 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper VRD Sp. z o.o. Grażyny Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (6)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 14 miejsc postojowych, 1 miejsce postojowe zewnętrzne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 4 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 55 do 80 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 263 940 do 515 025 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 152 do 6 400 zł.
Opis płatności:
wg. harmonogramu płatności.
Warunki rezerwacji:
umowa deweloperska.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Melia Apartamenty znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Melia Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Melia Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rzgowska - cm. Rzgowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Melia Apartamenty znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 66 w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Melia Apartamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Miejska Chojny w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Melia Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Sklep spożywczy - AVAL, w odległości 240 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 310 m znajduje się Cukiernia "Miś".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Melia Apartamenty w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 20.08.2020
Data aktualizacji: 12.03.2021
Melia Apartamenty logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Grażyny 16, Łódź
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: