Willa Warta

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez UWI Inwestycje S.A.

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Droga Dęblińska 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Warta

4 zdjęcia

Willa Warta
Willa Warta
Willa Warta
Willa Warta

Najbliższe inwestycje

 • Projekt Staromiejski
  od: 8 683 zł/m2
  Pod wynajem

  Aiga Investments Sp. z o.o.

 • TUMSKY Residence
  od: 9 396 zł/m2

  Dom-Eko Sp. z o.o.

 • Kórnicka
  od: 8 450 zł/m2

  Jakon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Willa Warta to zespół czterech kameralnych apartamentowców w stylu rezydencji miejskich z lat 20-tych XX wieku. Zespół zabudowy oferuje łącznie 45 mieszkań o powierzchni od 45 do ponad 100 mkw. z możliwością łączenia i indywidualnej aranżacji wnętrz. Korzystna lokalizacja kompleksu pozwala na szybki dostęp do centrum Poznania.

Willa Warta leży w bezpośrednim sąsiedztwie nadwarciańskich terenów spacerowych i obiektów sportowych Akademii Wychowania Fizycznego, na które każdy z mieszkańców otrzymuje od dewelopera darmowy wstęp.

Inwestycja Willa Warta znajduje się na Wildzie, ul. Droga Dęblińska 5 (1.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera UWI Inwestycje S.A..

Inwestycja Willa Warta została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Warta pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper UWI Inwestycje S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Warta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Willa Warta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - AWF.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Warta znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w odległości 320 m, VI Liceum Ogólnokształcące w odległości 320 m, VI Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Warta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Platinum Medical Centre w odległości 310 m, Wielkopolskie Centrum Onkologii w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Warta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Warta w odległości 30 m znajduje się Boisko, w odległości 30 m znajduje się Boisko, w odległości 40 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: