Zielona Polana 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lawendowa, oferowane bezpośrednio przez Unkon Development Sp. z o.o. Sp. k.

wrocławski, Kamieniec Wrocławski, ul. Lawendowa 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 773 oferty w najbliższej okolicy!

Zielona Polana 2

5 zdjęć

Zielona Polana 2
Zielona Polana 2
Zielona Polana 2
Zielona Polana 2

Opis Inwestycji

Zielona Polana 2 to kameralna inwestycja w Kamieńcu Wrocławskim. 12 mieszkań dla osób ceniących spokój i harmonię wśród zacisza zieleni.

Nowoczesny styl architektury uzyskaliśmy dzięki stonowanej kolorystyce elewacji, ozdobnym balustradom oraz powiększonej powierzchni okien.

Przyszli mieszkańcy mają do wyboru mieszkania o powierzchni 56-72 m2.

Wszystkie lokale na parterze posiadają taras i zielony ogródek, natomiast lokale na piętrze balkon i poddasze.

Standard mieszkań został podwyższony, m.in. o elektryczne rolety zewnętrzne oraz ogrzewanie podłogowe. Zadbaliśmy o to, aby układ pomieszczeń dawał poczucie komfortu oraz przestrzeni.

Inwestycja Zielona Polana 2 znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim, ul. Lawendowa 4 (2.7 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Unkon Development Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Zielona Polana 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielona Polana 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 66 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 4 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Unkon Development Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc): cena 3 000zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, staw

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim przy ul.Lawendowej. Osoby ceniące aktywność na świeżym powietrzu odnajdą tu wiele terenów rekreacyjnych oraz tras rowerowych. Mieszkańcy Kamieńca Wrocławskiego mają też swobodny dostęp do szkoły i przedszkola, jak również restauracji. Bliskość Wschodniej Obwodnicy Wrocławia jest kolejną zaletą lokalizacji, a od wrocławskiego rynku dzieli nas jedynie 15 km.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Data publikacji: 01.02.2019
Data aktualizacji: 01.07.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: