Nova Botanica Apartamenty

Kielceul. Podklasztorna 101

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Nova Botanica Apartamenty to nasza najnowsza inwestycja oferująca lokale mieszkalne od 34-110 m2. Mieści się w pobliżu Rezerwatu Przyrody Karczówka przy ul. Podklasztornej 101 (2 km na południowy - zachód od centrum Kielc). To miejsce pozwalające cieszyć się urokami nowoczesnej architektury, wysokiej klasy mieszkaniami i komfortem życia blisko natury. Atrakcyjna lokalizacja w cichym zakątku miasta i zarazem bliskie sąsiedztwo centrum to bez wątpienia wielkie atuty tej Inwestycji stawiające ją w czołówce oferty rynkowej.

To 4 kondygnacyjny budynek z komfortowymi mieszkaniami, posiadający duże wygodne balkony i tarasy z przestronnym widokiem. Kondygnację 0 budynku zajmuje garaż, zaplecza parkingowe i dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Na wszystkie kondygnacje dojeżdża cichobieżna winda prowadząca z poziomu garażu. Nova Botanica Apartamenty to jeden kameralny budynek z 2 klatkami schodowymi, 18 komfortowych mieszkań z przestronnymi pokojami i dużymi łazienkami, 13 miejsc postojowych w hali garażowej, 13 miejsc postojowych zewnętrznych w tym 4 zadaszone wiatą ażurową. Teren wokół obiektu będzie ogrodzony z kontrolą dostępu. Otoczony zielenią projektowaną i istniejącą.

Inwestycja spełnia oczekiwania zarówno preferujących niewielkie mieszkania jak i oczekujących dużych, przestronnych apartamentów z pięknym widokiem na roztaczającą się wokół zieleń. W zachodniej części działki powstanie miejsce wypoczynku. NOVA BOTANICA sprosta Państwa oczekiwaniom co do własnego „M" w oparciu o wysokie standardy wykończenia, a także z troską o ciekawą architekturę, doskonałe nasłonecznienie i funkcjonalne rozkłady mieszkań.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji - grudzień 2017 r.

Inwestycja Nova Botanica Apartamenty znajduje się w Kielcach, ul. Podklasztorna 101 (2 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Univest - Inwestycje Sp. z o.o..Inwestycja Nova Botanica Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 18 lokali mieszkalnych o powierzchni 34 m². Budynki posiadają do 4 kondygnacje wraz z parterem

Szczegóły inwestycji Nova Botanica Apartamenty

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne: 26 miejsc - 13 miejsc postojowych w hali garażowej, 13 miejsc postojowych zewnętrznych w tym 4 zadaszone wiatą ażurową.
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie: Komórki lokatorskie do każdego lokalu.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda
Przyroda:
rezerwat przyrody

Informacje o deweloperze