Powstańców 20

Kraków, Prądnik Czerwonyul. Powstańców 20

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Powstańców 20 to nowoczesny budynek zlokalizowany na Prądniku Czerwonym, jednej z dynamiczniej rozwijających dzielnic Krakowa. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta oraz rozbudowaną infrastrukturą usługowo-handlową i edukacyjną, zaspokajającą wszystkie najważniejsze potrzeby jej przyszłych mieszkańców. W pobliżu nie brakuje zacisznych terenów zielonych, doskonale nadających się na odpoczynek czy rekreację.

Oferujemy Państwu 45 komfortowych mieszkań w zróżnicowanych metrażach między 25 a 126 m2. Osobom najbardziej wymagającym, oczekujących nieoczywistych i reprezentacyjnych rozwiązań proponujemy mieszkania dwupoziomowe z salonami otwartymi na dwie kondygnacje, mieszczące się na ostatnich piętrach budynku.

To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy marzą o dużej, otwartej i doskonale doświetlonej przestrzeni oraz myślą o swoim domu w kategoriach nowoczesnego designu.

Przy planowaniu pomieszczeń zadbano o ich największą funkcjonalność, umożliwiając wygodne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni zgodnie z własnymi upodobaniami i trybem życia.

Przy wykonaniu projektu położono nacisk na jakość stosowanych materiałów i dobry standard wykończenia. Dynamiczny projekt budynku nawiązuje do najlepszych tradycji architektonicznych, a jego prosta forma harmonijnie wpisuje się w przyjazny, okoliczny krajobraz.

Inwestycja Powstańców 20 znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Powstańców 20 (3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Treedom Sp. z o.o. Sp. k..Inwestycja Powstańców 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 45 lokali mieszkalnych o powierzchni od 117 do 127 m². Budynki posiadają do 7 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Powstańców 20

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 260 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski

• opomiarowanie wszystkich mediów umieszczone w skrzynkach na zewnątrz mieszkań (liczniki wody ciepłej, zimnej, CO, elektryka); • grzejniki konwektorowe płytowe we wszystkich mieszkaniach;

Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne - w cenie 35 000 zł
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie: Metraż od 2,77 m2 do 3,8 m2, cena 12 000 zł
Udogodnienia:
internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, TV kablowa, usługi w budynku
Przyroda:
park

Informacje o deweloperze