Krowodrza Park

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tętnowski Development

Kraków, Krowodrza, Aleja Kijowska
Ceny od: 11 500 zł brutto/m2
Krowodrza Park

13 zdjęć

Krowodrza Park
Krowodrza Park
Krowodrza Park
Krowodrza Park

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Krowodrza Park dostępne są 293 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Apartamenty Krowodrza Park w Krakowie to inwestycja absolutnie unikatowa. Położona w niedalekiej odległości od Starego Miasta, gwarantuje niespotykany komfort i błyskawiczną komunikację z innymi częściami miasta. Nowoczesna i ekspresyjna forma budynku idealnie wpisuje się w charakter otoczenia. Dominującymi kolorami elewacji są biel i szarość, które choć kontrastują ze sobą, to w połączeniu prezentują się bardzo oryginalnie i elegancko. Budynek Krowodrza Park płynnie integruje się z otoczeniem, nadając mu dynamiki i miejskiego sznytu, a równocześnie subtelnie łączy się z architekturą krajobrazu, do której zalicza się m.in. pobliski Park im. Wincentego a Paulo. Projekt swoją formą i estetyką nawiązuje do okolicznej zabudowy ulicy Juliusza Lea, jak również Alei Kijowskiej. Niewątpliwie jednym z głównych atutów tego projektu jest otwartość na otoczenie, dzięki czemu budynek pozytywnie zaskakuje, zarówno w mikro-, jak i makroperspektywie. To zdecydowanie jedyna taka inwestycja w tej części Krakowa!

Ekskluzywne apartamenty na sprzedaż w Krakowie

Inwestycja Krowodrza Park wyróżnia się dużym przekrojem oferowanych mieszkań. W obiekcie przewidziano komfortowe apartamenty o zróżnicowanej powierzchni i ergonomicznym układzie mieszkań. Zakres metraży apartamentów mieści się w przedziale od 27m2 do 120m2, co czyni je dostępnymi zarówno dla singli, młodych małżeństw, jak i rodzin z dziećmi. Na parterze zaprojektowano lobby z recepcją, a także lokale usługowo-handlowe.

Koncepcja budynku uwzględnia szereg detali architektonicznych i wykończeniowych, które wskazują na nową jakość budownictwa, a w efekcie gwarantują prestiż całej inwestycji. Eleganckie wejście do budynku, windy, duże przeszklenia okienne typu portfenetry, przestronne tarasy i balkony, wykorzystanie kamienia naturalnego oraz drewna – tworzą poczucie luksusu i niespotykanej elegancji.

Apartamenty z parkingiem i nie tylko – Kraków

Logiczny, a zarazem funkcjonalny układ przestrzenny budynku oferuje rozległą przestrzeń mieszkalną przy maksymalnej liczbie funkcji usługowych znajdujących się pod ziemią. W podziemnym garażu przewidziano nie tylko standardowe miejsca parkingowe, ale też miejsca postojowe ze stacją ładowania samochodów elektrycznych. W kondygnacji podziemnej zaplanowano również stanowiska rowerowe czy motocyklowe. Nie zabraknie komórek lokatorskich.

Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2022 r.

Już teraz sprawdź dostępne apartamenty lub lokale na sprzedaż w spokojnej części Krakowa!

Inwestycja Krowodrza Park znajduje się na Krowodrzy, Aleja Kijowska (2.3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Tętnowski Development.

Inwestycja Krowodrza Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 446 nowych mieszkań. Budynki posiadają 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Krowodrza Park pozostały na sprzedaż 293 mieszkania o powierzchniach od 27 do 119 metrów kwadratowych w cenie od 11 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 35 m2 w cenie od 408 300 zł (26 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 31 do 77 m2 w cenie od 488 382 zł (151 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 48 do 85 m2 w cenie od 602 875 zł (76 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 64 do 119 m2 w cenie od 789 446 zł (36 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 99 do 106 m2 w cenie od 1 409 980 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tętnowski Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 446 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu, odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 293 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 27 do 119 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 408 300 do 2 258 720 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 500 do 19 000 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Krowodrza Park znajdują się 163 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krowodrza Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Krowodrza Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Biprostal.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krowodrza Park znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 w odległości 120 m, Przedszkole Niepubliczne "Iskierka" Małgorzata Pyżyk w odległości 140 m, Szkoła Policealna Integracyjna Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Krowodrza Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 110 m, SOR w odległości 120 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krowodrza Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 50 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 60 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krowodrza Park w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.07.2020
Data aktualizacji: 28.01.2021
Tętnowski Development logo

Tętnowski Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wrocławska 80 Kraków
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: