Zielone Wzgórze

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zielone Wzgórze, oferowane bezpośrednio przez TECH-BET Sp. z o.o. Sp. K.

olsztyński, Barczewo, ul. Zielone Wzgórze

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zielone Wzgórze

5 zdjęć

Zielone Wzgórze
Zielone Wzgórze
Zielone Wzgórze
Zielone Wzgórze

Opis Inwestycji

Inwestycja jest realizowana etapami i docelowo obejmować będzie 9 budynków wielorodzinnych z garażami. W chwili obecnej realizujemy 2 budynki: jednoklatkowy (planowany termin oddania do użytkowania – marzec 2018 r.) oraz dwuklatkowy (planowany termin oddania do użytkowania – wrzesień 2018 r.).

Największym atutem Inwestycji jest dobry produkt o wysokiej jakości, w niskiej cenie: od 2 700,- zł /1m2 do 3 500,- zł/ 1m2.

Więcej informacji o osiedlu Zielone Wzgórze znajdziesz na stronie internetowej: www.zielonewzgorzebarczewo.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia biura sprzedaży mieszkań mieszącego się w Barczewie przy ulicy Grunwaldzkiej 13. Przy dobrej kawie zgłębisz szczegóły naszej oferty.

Inwestycja Zielone Wzgórze znajduje się w Barczewie, ul. Zielone Wzgórze (8.7 km od Olsztyna), została zrealizowana przez TECH-BET Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Zielone Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 350 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielone Wzgórze nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TECH-BET Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 350 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Pod nazwą Zielone Wzgórze w Barczewie powstaje komfortowe osiedle, na którym znajdą Państwo swoje wymarzone mieszkanie.  To urokliwe miejsce, położone na obrzeżach miasta z widokiem na panoramę Barczewa. Na wyjątkowy charakter lokalizacji wpływa położenie w bliskim sąsiedztwie stolicy Warmii i Mazur - OLSZTYNA (około 15 km).

Barczewo to miasto o powierzchni 4,6 km2 i liczbie ludności ok. 7 400. Leży w województwie warmińsko-mazurskim nad rzekami Pisą Warmińską oraz Kiermas. Słynie z bardzo dużej ilości zabytków, które urozmaicają jego miejską architekturę. To malownicze miasto słynie z zabudowy niskiej, wśród której dominują kamienice i bloki. Ze względu na ukształtowanie terenu, wokół Barczewa znajduje się bardzo dużo jezior, które są jedną z wielu przyczyn intensywnego rozwoju gospodarczego miasta. Funkcjonuje tu wiele firm drobno przemysłowych z branży drzewnej, metalowej, chemicznej, włókienniczej oraz spożywczej. Interesy ułatwia droga krajowa nr 16, którą można szybko dojechać do Litwy. Blisko miasta przebiegają także inne drogi krajowe, prowadzące albo za wschodnią granicę, albo do największych miast Polski, np. Warszawy i Gdańska. Barczewo to mocno rozwinięty ośrodek kulturalno-sportowo-turystyczny, w którym odbywa się wiele imprez i wydarzeń kulturalnych.

Komunikacja

Do centrum Olsztyna można dojechać w ok. 35 minut drogą krajową nr 16. Oprócz niej, w pobliżu znajdują się drogi krajowe nr 51, 53, 57 i droga wojewódzka nr 595. Głównymi ulicami są ul. Wojska Polskiego, Warmińska, Olsztyńska, Targowa, Kościuszki. Funkcjonuje stacja kolejowa na trasie Czerwonka - Olsztyn - Ełk. Do dyspozycji mieszkańców są liczne autobusy PKS i firm prywatnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Zielone Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Barczewo-Warmińska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Wzgórze znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół w Barczewie w odległości 250 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Barczewie w odległości 250 m, Liceum Ogólnokształcące w Barczewie w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się LEWIATAN, w odległości 300 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Wzgórze w odległości 40 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.07.2016
Data aktualizacji: 07.01.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: