Apartamenty Wiśniowa Park Etap II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez TDM Parkestate Sp. z o.o.

łódzki wschodni, Wiśniowa Góra, ul. Prywatna

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Wiśniowa Park Etap II

7 zdjęć

Apartamenty Wiśniowa Park Etap II
Apartamenty Wiśniowa Park Etap II
Apartamenty Wiśniowa Park Etap II
Apartamenty Wiśniowa Park Etap II

Najbliższe inwestycje

  • Twins Garden - Domy Czajewskiego

    Hocan Estate

Opis Inwestycji

Spokojna wypoczynkowa okolica w rejonie łódźkim-wschodnim

Kolejka podmiejska 12 minut do centrum Łodzi

Pełna infrastruktura szkolna, sklepowa i rozrywkowa

Bliska odległość do autostrady A1

Apartamenty Wiśniowa Park to czwarty etap inwestycji realizowany przez grupę TDM składający się z 4 willi, w których usytuowanych jest po 4 dwupoziomowe apartamenty z własnymi ogródkami oraz miejscami parkingowymi.

Apartamenty położone są na przepięknej sosnowej polanie w części Wiśniowej Góry znajdującym się blisko dużego kompleksu leśnego. Osiedle składa się z 16 ekskluzywnych apartamentów. Na terenie znajduje się sieć światłowodowa, automatycznie otwierane bramy oraz struktura domofonowa. Kładziemy szczególny nacisk na materiały wysokiej klasy, wykorzystujemy przede wszystkim materiały trwałe, akumulujące ciepło, a także bezpieczne dla użytkowników.

Bezpieczeństwo i infrastruktura „Apartamenty Wiśniowa Park ”

Apartamenty znajdują się na ogrodzonym terenie. Wyposażone są w miejską sieć kanalizacyjną, sieć gazową, wodociągową i elektryczną. W otoczeniu znajduje się miejski przystanek autobusowy, ośrodek sportu, basen, sklepy, przychodnia oraz apteka wraz z zapleczem rozrywkowo-sklepowym zlokalizowanym w sąsiednim Andrespolu. Atutem Wiśniowej Góry jest specyficzny mikroklimat , który doceniany był jeszcze w XIX.

Inwestycja Apartamenty Wiśniowa Park Etap II znajduje się w Wiśniowej Górze, ul. Prywatna (0.6 km od Łodzi), jest realizowana przez dewelopera TDM Parkestate Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Wiśniowa Park Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wiśniowa Park Etap II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 85 metrów kwadratowych w cenie od 397 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TDM Parkestate Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wysoka Jakość „Apartamenty Wiśniowa Park” Kładziemy nacisk na materiały wysokiej klasy, wykorzystujemy przede wszystkim materiały trwałe, akumulujące ciepło, a także bezpieczne dla użytkowników. Spełniamy wszelkie normy dotyczące konstrukcji oraz wyrobów budowlanych, ochrony cieplnej budynków, bezpieczeństwa pożarowego, akustyki architektonicznej, jak również ogrzewnictwa i wentylacji. Standardem wszystkich budowanych przez nas apartamentów jest ogrzewanie podłogowe.
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Województwo Łódzkie położone jest w centralnej części kraju. Zajmuje obszar o powierzchni 18 218,95 kilometrów kwadratowych. Stolicą województwa jest miasto Łódź. W regionie występuje najmniejsza lesistość w odniesieniu do całego kraju - zaledwie około 21 procent. Północną część w większości zajmują rozległe i prawie płaskie równiny, zaś południową pagórki.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wiśniowa Park Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Apartamenty Wiśniowa Park Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiśniowa Góra - Akacjowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wiśniowa Park Etap II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Rzemieślnicze Centrum Szkolenia Zawodowego Izby Rzemieślniczej w Łodzi w odległości 340 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wiśniowa Park Etap II w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.03.2020
Data aktualizacji: 15.02.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: