Orłowska Bryza

Gdynia, Orłowoul. Świerkowa

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Niewielki, ale komfortowy zespół 5-ciu modernistycznych budynków powstał w Gdyni Orłowie przy zbiegu ul. Świerkowej i Orłowskiej. Tak samo blisko stąd nad brzeg morza, jak i do handlowego centrum miasta. Orłowo – prestiżowa dzielnica Gdyni, to wymarzona lokalizacja, pomiędzy pasem nadmorskich atrakcji, a leśnym kompleksem Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego:

700 m w dół, zieloną aleją ulicy Orłowskiej: molo, plaża, bulwar spacerowy i park Królowej Marysieńki; najnowocześniejszy zespół rehabilitacji w Hotelu Kuracyjnym…);

7 minut spacerem “w górę” Orłowa – las – teren rowerowych, spacerowych i narciarskich uciech;

W najbliższym sąsiedztwie: Centrum Handlowe KLIF, szkoły: podstawowa, prywatna muzyczna, liceum plastyczne; główne linie autobusowe Trójmiasta, przystanek kolejki SKM.

Cztery 3-piętrowe kamienice i 5-piętrowy apartamentowiec tworzą nowoczesny kompleks Orłowskiej Bryzy. Atrialna zabudowa ze starannie urządzonym dziedzińcem wewnętrznym, zaciszną altaną ogrodową  wytyczają zamkniętą przestrzeń dającą poczucie bezpieczeństwa i komfortu, chroniącą prywatność mieszkańców. Starannie dobrana “ zielona szata” – piaskowo-srebrne trawy, złocistopomarańczowe rokitniki i karłowate sosny, podkreślają nadmorski charakter i klimat osiedla.

Architektura całego kwartału mieszkalnego, jak i samych budynków nawiązuje do modernistycznych i postmodernistycznych tradycji gdyńskiego budownictwa, umiejętnie łącząc tradycję i nowoczesność.

W 4 kamienicach znajduje się po 12 lokali ( 50m2 – 90m2) dla zapewnienia kameralnej, sąsiedzkiej atmosfery; w podziemiu: wygodny, przestronny i bezpieczny garaż oraz pomieszczenia piwniczne, dobrze skomunikowane cichymi windami z każdym budynkiem. Ciepłe, pełne dyskretnej elegancji halle i klatki schodowe prowadzą do mieszkań. W narożnym  “apartamentowcu” na parterze lokale do swobodnej aranżacji z wejściem od ulicy Świerkowej, a wyżej – większe jednopoziomowe mieszkania, o podwyższonym standardzie, z czytelnym układem przestrzennych, otwartych wnętrz, bez zbędnych podziałów, z dużymi przeszkleniami …w dobrym lekkim stylu – wymarzone miejsce do mieszkania i pewna gwarantowana inwestycja.

Inwestycja Orłowska Bryza znajduje się na Orłowie, ul. Świerkowa (4 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Targo S.A..Inwestycja Orłowska Bryza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 48 lokali mieszkalnych 0. Budynki posiadają do 6 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Orłowska Bryza

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
park, las, morze

Informacje o deweloperze

Targo S.A.