Korona Elbląga

Mieszkania na sprzedaż ul. Częstochowska, oferowane bezpośrednio przez T. J. Group Sp. z o.o. Sp. K.

Elbląg, ul. Częstochowska
Ceny od: 5 900 zł brutto/m2
Korona Elbląga

3 zdjęcia

Korona Elbląga
Korona Elbląga
Korona Elbląga

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Korona Elbląga dostępnych jest 37 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Budynek usytuowany w północno - wschodniej części Elbląga, na wysokości ponad 42 m.n.p.m, liczył będzie razem z dwukondygnacyjną podziemną halą garażową aż dziesięć kondygnacji. To najwyższy budynek w tej części miasta. Powstaną w nim 82 lokale mieszkalne o powierzchni od 44,32 m2 (dwa pokoje) do prawie 94 m2 (4 pokoje). Duże loggie i balkony będą miały powierzchnię nawet prawie 18 m2. Z okien i tarasów usytuowanych po południowo zachodniej stronie rozpościerał się będzie widok na Żuławy Wiślane i Gdańsk, zaś od strony wschodniej na park Bażantarnia i Górę Chrobrego. Architekci odpowiedzialni za realizację projektu tak posadowili budynek, aby maksymalnie wykorzystać jego walory związane z lokalizacją.

Inwestycja Korona Elbląga znajduje się w Elblągu, ul. Częstochowska (3.1 km od centrum Elbląga), jest realizowana przez dewelopera T. J. Group Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Korona Elbląga jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 82 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Korona Elbląga pozostało na sprzedaż 37 mieszkań o powierzchniach od 25 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 25 do 30 m2 w cenie od 177 450 zł (7 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 66 m2 w cenie od 333 409 zł (21 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 73 do 85 m2 w cenie od 430 700 zł (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper T. J. Group Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 82 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 37 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 25 do 85 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 177 450 do 592 200 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 900 do 7 000 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Elbląg  – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego (Elbląg nie wchodzi w jego skład, stanowi odrębną jednostkę samorządu terytorialnego), a także siedziba gminy Elbląg. Od 1992 – stolica diecezji elbląskiej. Najstarsze miasto w województwie, jedno z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Także najniżej położone miasto w Polsce. Miasto leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego.Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 124 668 mieszkańców.Największym zakładem w mieście jest Browar wchodzący w skład Grupy Żywiec, ABB (dawny Zamech) oraz Alstom Power. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego (turbiny, śruby okrętowe itp.), przemysłu spożywczego – browar, również turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypada na okres od 1 czerwca 1975 do 31 grudnia 1998, kiedy Elbląg był stolicą województwa. Na te lata przypada znaczny napływ ludności do miasta. Oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga i obwodu kaliningradzkiego (tzw. Berlinka, teraz droga ekspresowa S22 Elbląg – Grzechotki). Wraz z nowo budowanym przejściem Grzechotki – Mamonowo II będzie to najkrótsza droga z zachodu na wschód Europy. Obecnie trwa przebudowa na odcinku Elbląg-Wschód – Jazowa w kierunku Gdańska. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej rozbudowywany jest Port Morski, sieć tramwajowa, a także odbudowywane Stare Miasto. Jednocześnie budowane są nowe osiedla mieszkaniowe: Modrzewina-Północ, Krasny Las, Dąbrowa oraz przemysłowa Modrzewina-Południe. Elbląg jest jednym z najlepiej spenetrowanych archeologicznie polskich miast. Dzięki temu elbląskie muzeum posiada liczne unikalne w skali światowej eksponaty (np. średniowieczną windę).

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Korona Elbląga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Korona Elbląga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Królewiecka - szpital.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Korona Elbląga znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Centrum Profilaktyki KARAN w odległości 110 m, Przedszkole Niepubliczne WIKI w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Korona Elbląga jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Zespolony w odległości 100 m, Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci w odległości 120 m, Poradnia Zdrowia Psychicznego w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Korona Elbląga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Mazury, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Korona Elbląga w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.07.2020
Data aktualizacji: 21.06.2021
T. J. Group Sp. z o.o. Sp. K. logo

T. J. Group Sp. z o.o. Sp. K.

Mateusz Purcha

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

na terenie inwestycji Regal Park ul. Nowowiejska, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 17:00
 • Wtorek: 10:00 - 17:00
 • Środa: 10:00 - 17:00
 • Czwartek: 10:00 - 17:00

W piątki jesteśmy dyspozycyjni pod telefonem

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: