Apartamenty nad Sołą

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Apartamenty nad Sołą Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

oświęcimski, Oświęcim, ul. Bulwary

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Apartamenty nad Sołą

9 zdjęć

Apartamenty nad Sołą
Apartamenty nad Sołą
Apartamenty nad Sołą
Apartamenty nad Sołą

Opis Inwestycji

Jeśli lubisz być w centrum miejskiego życia, być na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi, nie tracić czasu na wyprawy do centrum miasta, a jednocześnie marzysz, by spędzać popołudnia w otoczeniu zieleni razem z rodziną i przyjaciółmi Apartamenty nad Sołą to propozycja idealna dla Ciebie.

Inwestycja Apartamenty nad Sołą znajduje się w Oświęcimiu, ul. Bulwary (0.8 km od centrum Oświęcimia), jest realizowana przez dewelopera Apartamenty nad Sołą Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.

Inwestycja Apartamenty nad Sołą jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty nad Sołą pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 114 metrów kwadratowych w cenie od 5 646 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty nad Sołą Sp. z o.o. Spółka Komandytowa przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca)

W inwestycji znajduje się 25 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Monolityczna płyta żelbetowa z betonu wodoszczelnego, izolowana poziomo i pionowo na warstwie chudego betonu

Dach

Płaski, stropodach pełny z odwodnieniem wewnętrznym;

Elewacja

Wykończenie ścian zewnętrznych – kondygnacje parterowe cegła betonowa Teknoamerblok lub równoważne; kondygnacje mieszkalne - tynk Baumit/płytka klinkierowa lub równoważne; Loggie – tynk Baumit lub równoważne; Izolacja termiczna – wełna mineralna / styropian gr. 15 cm; Balustrady – szklane, ze szkła bezpiecznego na mocowaniach systemowych/stalowe malowane proszkowo;

Stolarka okienna

Okna i okna balkonowe – PCV 5-cio komorowe, współczynnik 1,1 W/m2K

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do klatki schodowej - ślusarka aluminiowa, szklona, izolowana termicznie

Posadzka

w mieszkaniach – wylewka cementowa przygotowana pod posadzkę na warstwie styropianu; loggie – płytki gresowe, mrozoodporne, antypoślizgowe; balkony – beton architektoniczny;

Ściany

ściany pomieszczeń mieszkalnych (pokoje, przedpokoje, kuchnia) – tynk gipsowy maszynowy lub cementowo-wapienny; ściany pomieszczeń sanitarnych – tynk cementowo-wapienny;

Sufity

sufity pomieszczeń mieszkalnych, sanitarnych – tynk cementowo-wapienny

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (25)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca).
Udogodnienia:
internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty nad Sołą zlokalizowane są przy ulicy Bulwary nad rzeką Sołą, w samym centrum Oświęcimia, tuż obok Rynku Starego Miasta i wzgórza Zamkowego. Bogata infrastruktura miejska i usługowo-handlowa oraz tereny zielone w najbliższym sąsiedztwie inwestycji zapewniają duży komfort codziennego życia.

Oświęcim to miasto leżące nad rzeką Sołą, w zachodniej części Małopolski. Ma 30 km2 powierzchni i zamieszkane jest przez ok. 41,5 tysiąca osób. Zabudowa jest tu zróżnicowana, co wynika z nierównomiernego rozwoju jego poszczególnych dzielnic. Z uwagi na działalność zakładów chemicznych, w II połowie XXw. budowano osiedla mieszkaniowe, które podkreślają przemysłową rolę Oświęcimia. To piękne miasto o ponad 800-letniej historii, które napiętnowane zostało koszmarem obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, współcześnie stale się rozwija i ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Znajdują się tu liczne obiekty sportowe i placówki kulturalne gwarantujące dostęp do rozrywki oraz różnych form aktywności fizycznej. Dobrze rozwinięta jest sieć instytucji oświatowych, funkcjonują punkty opieki medycznej. Działają tu też liczne sklepy, a głównym punktem handlowym jest Galeria Handlowa NIWA.

Komunikacja

Przez Oświęcim przechodzą ważne trasy o znaczeniu wojewódzkim (nr 933 i 948) i krajowym (nr 44), a w odległości ok. 20 km na północ od miasta krzyżują się transkontynentalne autostrady A1 i A4. Z oświęcimskiego dworca kolejowego można dojechać nawet zagranicę, m.in. do Austrii i Czech. Za komunikację na mniejszych dystansach odpowiadają przewoźnicy prywatni oraz PKS. Dość blisko jest stąd do 2 portów lotniczych. Krakowskie Balice oddalone są o ok. 50 km, a katowickie Pyrzowice o ok. 70 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty nad Sołą mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Apartamenty nad Sołą znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Miasto Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty nad Sołą znajdują się się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Centrum Szkolenia ATUT w odległości 90 m, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy Oświęcim w odległości 130 m, Brażowa Szkoła I Stopnia Specjalna w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty nad Sołą jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak w odległości 40 m, Centrum Medyczne Medi-Sfera w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty nad Sołą składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Znajomy, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty nad Sołą w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.11.2020
Data aktualizacji: 23.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: