Osada Górska

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sun & Snow Sp. z o.o.

jeleniogórski, Szklarska Poręba, ul. Władysława Hoffmana 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Osada Górska

4 zdjęcia

Osada Górska
Osada Górska
Osada Górska
Osada Górska

Najbliższe inwestycje

 • Green Park Resort
  od: 9 500 zł/m2

  Apart Invest Nieruchomości

 • Centrum Park
  od: 8 997 zł/m2

  Apart Invest Nieruchomości

 • Rezydencja AQUA
  od: 12 853 zł/m2

  Art-Dom Developer

Opis Inwestycji

Osada Górska mieści się przy ulicy Hoffmana w Szklarskiej Porębie, 15 minut spacerem do Wodospadu Szklarki i zaledwie niespełna kilometr do ścisłego centrum Szklarskiej Poręby i wyciągu narciarskiego Dolina Szczęścia.

W pobliżu znajduje się wiele szlaków turystycznych, pięknych miejsc i obiektów wartych odwiedzenia, takich jak, Sowie Skały, Sowiniec, Pieczara Czerwona Jama, Aplitowa Skała, Wodospad Kamieńczyk, Park Dinozaurów, Rodzinny Park Rozrywki i Park Linowy. Szklarska Poręba słynie z bardzo czystego powietrza a jej klimat porównywany jest często z klimatem miejscowości alpejskich. Na terenie inwestycji zaplanowana jest recepcja Sun & Snow, pokoje zabaw dla dzieci i młodzieży, plac zabaw dla dzieci, stanowisko do grilla i ogniska oraz oczywiście narciarnia. Obiekt zaprojektowany został z zachowaniem charakteru lokalnej architektury górskiej, a w ofercie mamy apartamenty w 3 kameralnych willach.

Ceny apartamentów rozpoczynają się od 6200 zł/m2, wszystkie lokale mają status mieszkalny i w związku z tym sprzedawane są z 8% VAT-em. Oferujemy metraże od 25 do 65 m2, apartamenty jednopokojowe w naszej ofercie przedsprzedaży można kupić już za 182 tysiące złotych, a dwupokojowe za 221 tysięcy złotych.

Inwestycja Osada Górska znajduje się w Szklarskiej-Porębie, ul. Władysława Hoffmana 19 (4.2 km od Jeleniej Góry), jest realizowana przez dewelopera Sun & Snow Sp. z o.o..

Inwestycja Osada Górska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 47 nowych apartamentów. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osada Górska pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 35 do 65 metrów kwadratowych w cenie od 6 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sun & Snow Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 47 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, recepcja
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się góry
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Szklarska Poręba to miasto i gmina w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 7 002 mieszkańców. Prawa miejskie otrzymała 31 grudnia 1959 roku. Historycznie leży na Dolnym Śląsku. Miasto jest ośrodkiem sportów zimowych, gdyż pokrywa śnieżna zalega tu średnio przez 110 dni w roku. Centrum narciarstwa zjazdowego jest masyw Szrenicy. W Górach Izerskich, w rejonie Jakuszyc, dominują narciarze biegowi.

Komunikacja

Do Szklarskiej Poręby można dojechać z różnych miast Polski m.in. z Wrocławia, Jeleniej Góry, Warszawy, Poznania czy Gdyni. W lipcu 2010 roku ze Szklarskiej Poręby uruchomiono kolej do Korenova przez Jakuszyce i Harrachov. Jest to odnowiona trasa Kolei Izerskiej.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Górska w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.08.2020
Data aktualizacji: 24.03.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: