Białka Tatrzańska

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sun & Snow Sp. z o.o.

tatrzański, Białka Tatrzańska, ul. Grapa 29A
Ceny od: 9 350 zł netto/m2
Białka Tatrzańska

33 zdjęcia

Białka Tatrzańska
Białka Tatrzańska
Białka Tatrzańska
Białka Tatrzańska

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Białka Tatrzańska dostępnych jest 13 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Nowy, komfortowo wyposażony obiekt w malowniczej lokalizacji u podnóża Tatr. Ten projekt to przemyślana inwestycja; wszystkie oferowane apartamenty mieszczą się w kameralnych i nowoczesnych willach zaprojektowanych jednocześnie w klimacie charakterystycznej, regionalnej architektury Podhala. Apartamenty o powierzchni od 15 do 52m2 to lokale 1-, 2- i 3-pokojowe dające możliwość wypoczynku kilkuosobowym rodzinom.

Każdy z budynków posiada windę oraz narciarnię do przechowywania i suszenia nart bez konieczności wnoszenia ich do apartamentów.

Każdy apartament wyposażony jest aneks kuchenny oraz większość posiadać będzie balkon, a lokale znajdujące się na parterze ogródki.

Na terenie inwestycji zaprojektowano także parking naziemny, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Aparthotel z restauracją, barem, kawiarnią i salą konferencyjno-bankietową

Mini spa z sauną suchą na terenie inwestycji

Nowe drogi dojazdowe w trakcie realizacji

Miejsca parkingowe dla właścicieli

Przystanek bezpłatnego skibusa

Narciarnie przy budynkach

Winda w każdym budynku

Aneks kuchenny w każdym apartamencie

Apartamenty dwu lub trójstronne

Dodatkowym atutem Sun & Snow Resorts - Białka Tatrzańska jest zaplecze mini spa dostępne na terenie aparthotelu.

Dzięki temu sąsiedztwu będą Państwo mieli zapewnioną także możliwość szybkiej regeneracji sił w tutejszej saunie po całodniowym wysiłku sportowym. Nie zabraknie tam również placu zabaw dla najmłodszych oraz miejsc do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Inwestycja Białka Tatrzańska znajduje się w Białce Tatrzańskiej, ul. Grapa 29A (62.6 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Sun & Snow Sp. z o.o..

Inwestycja Białka Tatrzańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych apartamentów. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Białka Tatrzańska pozostało na sprzedaż 13 apartamentów o powierzchniach od 14 do 51 metrów kwadratowych w cenie od 9 350 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 14 do 25 m2 w cenie od 197 193 zł (7 apartamentów)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 30 do 37 m2 w cenie od 344 282 zł (5 apartamentów)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 51 m2 w cenie od 548 224 zł (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sun & Snow Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 37 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, sauna, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się góry
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 13 apartamentów .
Powierzchnie apartamentów:
od 14 do 51 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 256 880 do 548 224 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 350 do 16 390 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu inwestycji Termy Bania z mnóstwem atrakcji dla dzieci i strefą ciszy oraz relaksu i wyjątkowym saunarium dla dorosłych. W bezpośrednim sąsiedztwie rzeka Białka z malowniczymi trasami spacerowymi wzdłuż jej brzegu oraz miejscami na biwaki i ogniska. W pobliżu skałki wapienne z jaskiniami, gdzie kręcono serial „Janosik” oraz krajobrazowym rezerwatem przyrody z malowniczym przełomem rzeki Białka. Niedaleko obiektu wiedzie historyczno-kulturowy szlak rowerowy wokół Tatr; polsko-słowacka pętla rowerowa, która liczy ponad 280km i wiedzie przez najpiękniejsze krajobrazy z unikatowymi walorami widokowymi. W odległości niespełna 20 km wiele atrakcji po Słowackiej stronie Tatr. Polecamy zwiedzanie wyjątkowych Jaskiń Bielańskich, które są narodowym pomnikiem przyrody Słowacji – zwiedzanie jaskiń zajmuje 70 minut a podziwiać można niezwykłe stalagmity, wodospady naciekowe i podziemne jeziorka. Tuż obok, na granicy Pienińskiego i Tatrzańskiego Parku Narodowego Bachledowa Dolina z bardzo atrakcyjną ścieżką w koronach drzew. Trasa ma ponad 600 metrów i prowadzi przez pełen niespodzianek i ciekawostek las. Wewnątrz wieży widokowej umieszczona jest spiralnie zwinięta zjeżdżalnia o długości 67 metrów, która pozwala zakosztować adrenaliny a jednocześnie skraca drogę powrotną w dół. Na samym szczycie, w środku panoramicznego tarasu widokowego rozpięto sieć, po której można bezpiecznie spacerować podziwiając widok w dół z wysokości 32 metrów! Na samej górze ścieżki widokowej umieszczony jest teleskop, który pozwala podziwiać otaczające szczyty gór.

Białka Tatrzańska to miejscowość położona na bardzo atrakcyjnych terenach województwa małopolskiego, w powiecie tatrzańskim, w gminie Bukowina Tatrzańska. Tutejsze zabudowania to w większości domy, pensjonaty, hotele i ośrodki wypoczynkowe gotowe na przyjęcie turystów o każdej porze roku. Miejscowość na stałe zamieszkuje ok. 2 tys. mieszkańców, a długość zabudowań rozciąga się na dystansie 8 km. Główną atrakcją miasta są wyciągi narciarskie, które w sezonie zimowym dostarczają sportowych emocji. Bogate zaplecze gastronomiczne, wspaniałe widoki, doskonale rozwinięta baza turystyczna służą spędzaniu czasu wolnego właśnie w tej okolicy. Liczne szlaki turystyczne, uatrakcyjniają letni wypoczynek a baseny - Terma Bania, umożliwiają kąpiele w gorących źródłach wodnych. W Białce Tatrzańskiej funkcjonuje przedszkole prywatne oraz Zespół Szkół przy ul. Środkowej 184, który daje możliwość zdobywania wiedzy bez konieczności dojazdów do innych miasteczek.

Komunikacja

Białka Tatrzańska umiejscowiona jest blisko Tatr Polskich i Słowackich, 15 km od Nowego Targu i 20 km od Zakopanego. Do miejscowości dojedziemy za sprawą autobusów PKS Nowy Targ, PKS Zakopane. Dodatkowo komunikację ułatwiają prywatni przewoźnicy taxi. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 49 prowadząca z Nowego Targu przez Białkę aż do granicy ze Słowacją w Jurgowie.

Data publikacji: 13.08.2020
Data aktualizacji: 18.03.2021
Sun & Snow Sp. z o.o. logo

Sun & Snow Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Grapa 29A, Białka Tatrzańska
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: