Pułaskiego Square

Inwestycja z widokiem. Na przyszłość.

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sudovia

ełcki, Ełk, ul. Pułaskiego
Pułaskiego Square

2 zdjęcia

Pułaskiego Square

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Pułaskiego Square dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Inwestycja z widokiem. Na przyszłość.

Pułaskiego Square 4/5 to 37 apartamentów z opcja obsługi oraz wynajmu krótkoterminowego.

37 wyjątkowych apartamentów będących jednocześnie w centrum miasta oraz nad brzegiem jeziora ełckiego i jego promenady plus 5 lokali usługowych o powierzchni prawie 800 m2 daje szerokie możliwości rozwoju dla Ciebie i Twojego biznesu.

Zainwestuj. Zamieszkaj. Zarabiaj.

Jest to jedyna taka inwestycja deweloperska nie tylko w skali Ełku ale też Regionu Mazur.

Drugi etap to 16 apartamentów z bezpośrednim widokiem na jezioro. Gdzie również istnieje opcja obsługi najmu.

Na parterze powstaje lokal usługowy o powierzchni prawie 200 m2 z witrynami skierowanymi na Promenadę i jezioro Ełckie.

Inwestycja Pułaskiego Square znajduje się w Ełku, ul. Pułaskiego (1.4 km od centrum Ełku), jest realizowana przez dewelopera Sudovia.

Inwestycja Pułaskiego Square jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Pułaskiego Square pozostało na sprzedaż 6 lokali użytkowych o powierzchniach od 85 do 190 metrów kwadratowych.

Deweloper Sudovia przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Drugi etap to 16 apartamentów z bezpośrednim widokiem na jezioro. Gdzie również istnieje opcja obsługi najmu. Na parterze powstaje lokal usługowy o powierzchni prawie 200 m2 z witrynami skierowanymi na Promenadę i jezioro Ełckie.
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, przystań dla łodzi, monitoring, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępnych jest 6 lokali użytkowych.
Powierzchnie apartamentów:
od 85 do 190 m².
Ceny apartamentów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ełk - stolica Mazur. Trzecie co do wielkości miasto województwa Warmińsko-Mazurskiego. Za sprawa drogi s61 via Baltica, oddalony 2h jazdy autem od Warszawy. Brama na Mazury. Inwestycja położona nad brzegiem jeziora ełckiego z bliskością centrum miasta. Łatwym dostęp do urzędów, szkół, sklepów, parków, ścieżek rowerowych czy infrastruktury sportowej na świeżym powietrzu.

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pułaskiego Square mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Pułaskiego Square znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wojska Polskiego-ZUS.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pułaskiego Square znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku w odległości 340 m, Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży Centrum Edukacji Mundurowej WSFiZ Ełk w odległości 360 m, Policealne Studium Przedsiębiorczości i Zarządzania w Ełku w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pułaskiego Square jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 340 m, Klinika/Przychodnia w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pułaskiego Square składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Konkurent, w odległości 160 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 210 m znajduje się Plus.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pułaskiego Square w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 29.01.2021
Data aktualizacji: 29.03.2021
Sudovia logo

Sudovia

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ełk, ul. Podmiejska 5

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 08:00 - 17:00
  • Wtorek: 08:00 - 17:00
  • Środa: 08:00 - 17:00
  • Czwartek: 08:00 - 17:00
  • Piątek: 08:00 - 17:00
  • Sobota: 08:00 - 14:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: