Apartamenty Stranda Residence

Giżycko nad jeziorem Kisajno.

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Stranda Residence

giżycki, Giżycko, ul. Pierkunowo

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 71 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Stranda Residence

4 zdjęcia

Apartamenty Stranda Residence
Apartamenty Stranda Residence
Apartamenty Stranda Residence
Apartamenty Stranda Residence

Najbliższe inwestycje

 • Koszarova

  Rutkowski Development Sp. J.

 • Apartamenty Przystań
  od: 4 750 zł/m2

  Rutkowski Development Sp. J.

 • Nautica Resort
  od: 9 400 zł/m2

  Ascot Polska

Opis Inwestycji

Stranda Residence to kompleks obiektów apartamentowych, z malowniczym widokiem na Jezioro Kisajno. Usytuowany jest tuż przy szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Realizacja inwestycji rozpoczęła się w marcu 2019 r. W II kwartale 2021 r. zakończy się budowa pierwszego z budynków. We wrześniu 2020 roku rozpoczęła się realizacja II etapu inwestycji, obejmująca budowę czterokondygnacyjnego budynku (parter + 3 piętra) o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1890 m2 . Łączna powierzchnia lokali do sprzedaży wyniesie ponad 1500 m2.

W budynku znajdować się będą 24 lokale o powierzchni od 53,62 m2 do 89,53 m2 .

W II kwartale 2021 rozpocznie się budowa budynku C obejmującego 20 lokali o powierzchni od 34,42 m2 do 58,80 m2.

Dla części apartamentów usytuowanych na parterze przewidziane są ogródki do zagospodarowania, natomiast apartamenty położone na ostatnim piętrze będą wyposażone w tarasy połączone schodami z dachem budynku, na którym zaplanowane będą powierzchnie widokowo - wypoczynkowe, przydzielone pod konkretne lokale.

Budynek będzie dostosowany dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windę. Projekt zakłada również zagospodarowanie terenu: miejsca parkingowe, plac zabaw, zieleń oraz oświetlenie.

Główne atuty inwestycji:

- dzięki bezpośrednim sąsiedztwie Stanicy Wodnej Stranda, przyszli właściciele apartamentów będą mieli zapewniony dostęp do jeziora Kisajno, portu, tawerny;

- usytuowanie budynków budynku zapewnia wszystkim apartamentom stałą ekspozycję na słońce (tarasy usytuowane od południowej strony zapewnią duże nasłonecznienie apartamentów);

- wszystkie apartamenty posiadają panoramiczny widok na jezioro Kisajno;

- lokalizacja inwestycji tuż przed kanałem giżyckim zapewnia łatwy i wygodny dostęp do całego północnego szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, jednocześnie gwarantując bliskość infrastruktury dużego miasta jakim jest Giżycko;

- lokal może być zarówno naszym drugim domem, jak również idealną inwestycją apartamentów pod wynajem ;

- inwestor zapewni operatora, który będzie administrował budynki przez cały rok (apartamenty mają status całoroczny).

Inwestycja Apartamenty Stranda Residence znajduje się w Giżycku, ul. Pierkunowo (0.2 km od Giżycka), jest realizowana przez dewelopera Stranda Residence.

Inwestycja Apartamenty Stranda Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 66 nowych apartamentów w tym 31 lokali typu apartament, znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Stranda Residence pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 35 do 59 metrów kwadratowych w cenie od 10 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Stranda Residence przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (69 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 66 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (69 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, przystań dla łodzi, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Giżycko to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmuje 13,72 km² powierzchni. Stolica Krainy Wielkich Jezior Mazurskich leży na wąskim przesmyku pomiędzy jeziorami Niegocin i Kisajno. Część miasta jest zlokalizowana na Wyspie Giżyckiej. Miasto jest największym ośrodkiem wczasowo-turystycznym. Znajduje się tu kilka plaż i miejsca do wędkowania. Giżycko określane jest mianem Wodniackiej Stolicy Polski. Malowniczy krajobraz, czysta woda i zdrowe powietrze przyciągają co roku kilka tysięcy osób. Giżycko to miasto, w którym miłośnicy różnego rodzaju sportów i aktywności poczują się jak u siebie w domu. Miasto posiada dobrze rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługową. Na terenie Giżycka znajdują się liczne centra handlowe. Pod koniec lata organizowane są imprezy, związane z obchodami Dni Giżycka. Dodatkowym atutem jest bogata oferta edukacyjna. Miasto posiada 6 szkół podstawowych, w tym Szkołę Muzyczną I stopnia, 7 szkół średnich oraz 2 szkoły wyższe.

Komunikacja

Komunikacja miejska w Giżycku jest bezpłatna i oferuje połączenia na terenie Giżycka oraz Wilkas, Pierkunowa, Pięknej Góry i Bystrego.

Data publikacji: 31.03.2020
Data aktualizacji: 24.03.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: