Nehringa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nehringa, oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin

Szczecin, Północ, Bukowo, ul. Nehringa 4B, 4C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 150 ofert w najbliższej okolicy!

Nehringa

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Dąbrówki

  Graz Deweloper

 • Lawendowe Wzgórze - Etap II
  od: 5 900 zł/m2

  Tomaszewicz Development Sp. z o.o.

 • Pod Papugami
  od: 7 100 zł/m2

  Horizon Real Estate Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w lewobrzeżnej części Szczecina, przy ul. Nehringa w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy Bukowo. Inwestycja składa się z jednego budynku, dwu klatkowego, dwupiętrowego, wyposażonego w cichobieżne windy. W realizowanym budynku zaprojektowano mieszkania jedno-, dwu-, trzy i cztero pokojowe, w części podziemnej budynku miejsca postojowe. Budynek przy ul. Nehringa usytuowany jest w drugiej linii zabudowy w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy, bardzo dobrze skomunikowany z centrum Szczecina.

Inwestycja realizowana na zasadach deweloperskich, otwarty rachunek powierniczy, możliwość zakupu lokali w programie MDM.

Inwestycja Nehringa znajduje się w Bukowie, ul. Nehringa 4B, 4C (6.4 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin.

Inwestycja Nehringa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nehringa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 310 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nehringa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Nehringa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nehringa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nehringa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Bursa Szkolna nr 2 w odległości 570 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nehringa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vulmed w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nehringa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nehringa w odległości 330 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 12.02.2016
Data aktualizacji: 09.07.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: