La Marina

Dąbrowa Górniczaul. Ratanice

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Osiedle La Marina położone jest w Dąbrowie Górniczej Ratanicach, zaledwie 20 minut od Katowic, nad największym i najpiękniejszym zbiornikiem wodnym w regionie - Pogoria IV.
La Marina to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Projekt osiedla powstał z myślą o tym, aby harmonizować z otaczającą przyrodą. Przy budowie wykorzystano najwyższej jakości materiały. Do wykończenia elewacji i tarasów użyto naturalnego drewna, a duże przeszklenia sprawiają że salon jest bardzo jasny i dobrze doświetlony.

Wszystkie domy wyposażono w ekologiczną instalację grzewczą opartą na pompie ciepła. Dla podniesienia komfortu każdy budynek wyposażony jest w instalację rekuperacji.
W sprzedaży znajdują się domy w dwóch układach A i B, o powierzchni 161,93m2 oraz 167,68m2 i powierzchniach działek od 361,33m2 do 469,53m2.

Domy mają bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i dodatkowa toaleta, na piętrze są dwa duże pokoje i łazienka oraz przestronna sypialnia z loggią lub tarasem w zależności od układu oraz własną łazienką.
Inwestycja została oddana do użytkowania.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi La Marina znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ul. Ratanice (6 km od centrum Dąbrowy Górniczej), jest realizowana przez dewelopera SMG Śląsk Sp. z o.o.. Inwestycja La Marina została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 14 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji La Marina

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 14 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 2 kondygnacje wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 265 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski podwyższony

w ramach ceny zakupu: ogrzewanie podłogowe w całym domu, oprócz kotłowni i garażu, pompa ciepła Viessmann, rekuperacja, instalacja alarmowa, rolety elektryczne w oknach na parterze, tarasy drewniane w ogrodzie, zagospodarowanie terenu przed domem

Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy posiadają garaże
Udogodnienia:
przystań dla łodzi, własna kotłownia
Przyroda:
las, jezioro

Informacje o deweloperze