Szczyrkowy Aparthotel

bielski, Szczyrkul. Zdrowia 5

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Wyjątkowa inwestycja w samym centrum najnowocześniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce.
Oferujemy zakup apartamentów inwestycyjnych w nowo budowanym budynku zlokalizowanym w centrum Szczyrku przy ul.Zdrowia 5.
W skład inwestycji wchodzi 28 apartamentów wykończonych „pod klucz” o powierzchni od 24,49m2 do 56,94m2 oraz 21 miejsc postojowych w garażu podziemnym.
Budynek wykonany i wykończony w bardzo wysokim standardzie, z użyciem takich materiałów jak szkło, naturalne drewno impregnowane termicznie, kamień. Posesja ogrodzona i zagospodarowana, z wygodnym dojazdem o każdej porze roku.
Każdy apartament wyposażony w instalację umożliwiającą włączenie go w hotelowy system rezerwacji online realizowany przez profesjonalnego Operatora.
Wnętrza apartamentów zaprojektowane z dbałością o jakość i komfort użytkowania, wykończone i wyposażone, całkowicie gotowe w momencie oddania budynku do użytku. Dzięki temu Inwestycja przynosi dochody od razu po zakupie.
Szczyrkowy Aparthotel oferuje zakup atrakcyjnej nieruchomości w lokalizacji gwarantującej wzrost wartości inwestycji, udział w intensywnie rozwijającym się rynku turystycznym w Szczyrku oraz profesjonalną obsługę w zakresie zarządzania apartamentem. W ramach umów z operatorem wypłacamy Właścicielom apartamentów kwartalne czynsze, które są interpretowane jako odsetki od zainwestowanego kapitału.

Inwestycja Szczyrkowy Aparthotel znajduje się w Szczyrku, ul. Zdrowia 5 (3 km od Bielska-Białej), jest realizowana przez dewelopera Skarna Iwona Bartoszuk. Inwestycja Szczyrkowy Aparthotel została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 28 lokali mieszkalnych o powierzchni od 24 do 57 m². Budynki posiadają do 4 kondygnacje wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Szczyrkowy Aparthotel

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba apartamentów:
Cała inwestycja składa się z 28 apartamentów
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 250 cm wysokości
Standard wykończenia:
Wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W apartamentach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
Nie przewidziano komórek lokatorskich
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, recepcja, TV kablowa, winda, rowerownia
Przyroda:
las, góry

Informacje o deweloperze