Silamar Niechorze Zaciszna

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Silamar

gryficki, Niechorze, ul. Zaciszna
Ceny od: 8 500 zł netto/m2
Silamar Niechorze Zaciszna

7 zdjęć

Silamar Niechorze Zaciszna
Silamar Niechorze Zaciszna
Silamar Niechorze Zaciszna
Silamar Niechorze Zaciszna

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Silamar Niechorze Zaciszna dostępnych jest 48 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Piękne położenie, ok. 10 min spacerem przez las do plaży, przy spokojnej ulicy. Korzystaj z walorów nadmorskiego klimatu przez cały rok!

Inwestycja składa się z 2 budynków oraz przestronnego parkingu z miejscem dla każdego apartamentu. W ofercie znajdą Państwo apartamenty o powierzchni około 28m2 położone na parterze, z własnym ogródkiem oraz apartamenty na piętrze z antresolą o łącznej powierzchni 48m2 oraz balkonem. Działka znajduje się w otoczeniu nadmorskiego lasku w cichej okolicy, przy malowniczym szlaku komunikacyjnym łączącym Niechorze z Rewalem. Apartamenty oferujemy w atrakcyjnej cenie 8500 zł netto za m2.

Apartamenty sprzedawane są jako lokale użytkowe.

Pozwala to na odliczenie podatku VAT dla każdego czynnego podatnika VAT, nawet nie prowadzącego działalności gospodarczej. Apartamenty zoptymalizowane zostały w celu przeznaczenia ich na wynajem krótkoterminowy – w obiekcie przewidziane zostało miejsce na recepcję oraz pomieszczenia gospodarcze. Nabywcy apartamentów zainteresowani wynajmem będą mogli przystąpić do umowy z jedną z renomowanych firm zajmujących się obsługą najmu na preferencyjnych warunkach.

Ideą projektu było stworzenie kameralnego miejsca nad morzem, które dzięki swojemu położeniu oraz walorom architektonicznym pozwoli na spokojny odpoczynek od miejskiego zgiełku.

Silamar Zaciszna Niechorze to inwestycja dla wszystkich pragnących zaznać odpoczynku w cichym zakątku Morza Bałtyckiego.

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o maksymalnym komforcie korzystania z apartamentów. Każdemu apartamentowi towarzyszy przypisane miejsce parkingowe, na terenie inwestycji zaprojektowane zostały tereny zielone pozwalające na zabawę dzieci oraz wydzielone strefy relaksu i osobne miejsce z zabudowanym grillem.

W jednym z budynków przewidziane zostało pomieszczenie recepcyjne oraz pomieszczenie magazynowe, pozwalające na obsługę gości korzystających z najmu.

Inwestycja Silamar Niechorze Zaciszna znajduje się w Niechorzu, ul. Zaciszna (31.2 km od Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera Silamar.

Inwestycja Silamar Niechorze Zaciszna jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych apartamentów w tym 48 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Silamar Niechorze Zaciszna pozostało na sprzedaż 48 apartamentów o powierzchniach od 27 do 48 metrów kwadratowych w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 28 m2 w cenie od 232 560 zł (24 apartamenty)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 48 m2 w cenie od 410 805 zł (24 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Silamar przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 48 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
W cenie podstawowej apartamenty oferowane są w standardzie wykończenia pod klucz – w ramach którego wykończone zostają ściany i podłogi oraz niezbędne do korzystania z apartamentu wykończenie łazienek oraz kuchni. Nabywcy będą mogli skorzystać również z opcji dodatkowego wykończenia premium, w ramach którego apartamenty wyposażone zostaną we wszystkie urządzenia, sprzęty, meble i materiały dekoracyjne pozwalające na funkcjonowanie apartamentu od dnia odbioru, bez dodatkowych inwestycji.
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Miejsce w cenie 20 000 zł netto.
Udogodnienia:
recepcja
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 48 apartamentów w tym 48 lokali typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:
od 27 do 48 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 232 560 do 410 805 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 500 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Spokojna, niekomercyjna miejscowość mająca niepowtarzalny klimat. Idealna dla osób ceniących sobie prywatność. Gmina Rewal w której znajduje się Niechorze to znany w całej Europie kurort wypoczynkowy, który stanowi wspaniały kompromis między wakacyjnym miejscem pełnym ciekawych wydarzeń a kameralną miejscowością, gdzie można wypoczywać w spokoju. Jest to miejsce kameralne, nastawione na spokój, relaks oraz kontakt z nadmorską przyrodą. Plaże w Niechorzu zostały niejednokrotnie nagrodzone Błękitną Flagą, czyli tytułem nadawanym kąpieliskom, które spełniają​ najwyższe standardy, między innymi pod względem czystości wody i bezpieczeństwa. Wielbiciele aktywnego wypoczynku będą zadowoleni z licznych szlaków rowerowych, związanych z międzynarodową trasą rowerową R-10. Inwestycja Silamar położona jest na uboczu między Rewalem a Niechorzem i jest to jedna z najlepszych lokalizacji. Piechotą można dostać się do Rewala, centrum Niechorza lub w kilka minut spacerem na plażę. Niechorze było niegdyś typową osadą rybacką, dziś jest znaną miejscowością turystyczną. Zaletą lokalizacji jest szybki dojazd drogą S3 i S6 z kierunku Berlina oraz Szczecina. Ten rejon kraju jest często wybierany przez turystów z Niemiec oraz zachodniej części Polski. Warto również wspomnieć o walorach gminy Rewal, która posiada piękne tarasy widokowe, w samym centrum Rewala oraz w Trzęsaczu, przy sławnych ruinach kościoła na klifie. Trzęsacz to także raj dla miłośników paralotni. i kitesurfingu. Decydując się na inwestycję w Silamar Niechorze Zaciszna, mają Państwo gwarancję udanego urlopu oraz pewnej inwestycji. Obłożenie noclegów w gminie Rewal jest jednym z wyższych w kraju a liczne inwestycje apartamentowe, potwierdzają, że okolica to świetne miejsce do życia oraz lokowania kapitału. Zapraszamy na wakacje do Niechorza.

Powiat gryficki to leżący w woj. zachodniopomorskim region o powierzchni 1017 km2. Zamieszkiwany jest przez ponad 61 500 osób. Składa się z 6 gmin oraz trzech miast, a jego siedzibą są Gryfice. Graniczy z czterema powiatami, a od północy sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, co decyduje o jego nieprzeciętnych walorach turystycznych. Przepływa tędy rzeka Rega. W zależności od konkretnych miejscowości, występuje tu zabudowa typowa dla wsi lub małych miast ze sporą liczbą klimatycznych zabytków, głównie kościołów. Ponad 66% powierzchni to użytki rolne, co zapewnia mieszkańcom odpoczynek od atmosfery wielkomiejskiej. W regionie funkcjonują instytucje niezbędne mieszkańcom w codziennym życiu. Jest tu m.in. 21 podstawówek i 14 gimnazjów. W Gryficach mieści się szpital specjalistyczny i działa pogotowie ratunkowe. Rozwija się tu sport, a ok. 15 klubów daje możliwość uprawiania różnych dyscyplin. Mieszczą się tu trzy muzea. Powiat daje łącznie dostęp do ponad 50 placówek kulturalnych. Przez region biegnie droga krajowa nr 6 oraz 7 dróg wojewódzkich. Funkcjonuje tu transport wodny i kolejowy.

Komunikacja

Południową część powiatu przecina droga krajowa nr 6, która jest częścią europejskiej trasy E28. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr: 102, 103, 105, 108, 109, 110 i 152. W Mrzeżynie zlokalizowany jest port morski, a w Niechorzu i Rewalu znajdują się przystanie. Przez powiat przebiega trasa kolejowa prowadząca do Koszalina.

Data publikacji: 03.09.2020
Data aktualizacji: 04.09.2020
Silamar logo

Silamar

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Potworowskiego 11 60-212 Poznań
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: