Osiedle Świtezianki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SGI Sp. z o.o.

Łódź, Bałuty, Radogoszcz, ul. Świtezianki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 472 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Świtezianki

5 zdjęć

Osiedle Świtezianki
Osiedle Świtezianki
Osiedle Świtezianki
Osiedle Świtezianki

Najbliższe inwestycje

 • Przystań Arturówek
  od: 6 855 zł/m2

  Artcem Sp.j.

 • Hygge House

  Real Development Group

 • Gdyńska 41
  od: 6 575 zł/m2
  Pod wynajem

  Maxbud Development

Opis Inwestycji

Osiedle Świtezianki, to zespół wielorodzinnej zabudowy realizowany w zacisznej części osiedla Radogoszcz. Architektoniczna wizja w udany sposób łączy tradycyjną formę z nowoczesnymi elementami elewacji, a jasna kolorystyka oraz wewnętrzny zielony dziedziniec stworzą wyjątkowy, przyjazny klimat tego miejsca.

Czteropiętrowy budynek będzie miał kształt litery “C” i zostanie wykonany w tradycyjnej technologii murowanej z wykorzystaniem trwałych i przyjaznych dla zdrowia materiałów. Autorem projektu jest pracownia STUDIO M Michał Pisarski.

Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2010 roku.

Inwestycja Osiedle Świtezianki znajduje się na Radogoszczu, ul. Świtezianki (7.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Świtezianki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 123 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Świtezianki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 123 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Świtezianki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Świtezianki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świtezianki - Nastrojowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Świtezianki znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Pingwinek w odległości 190 m, Przedszkole Miejskie nr 204 w odległości 370 m, Szkoła Podstawowa nr 206 w odległości 580 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Świtezianki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia lekarza POZ w odległości 190 m, Przychodnia POZ w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Świtezianki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Netto, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Świtezianki w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: