Kasprzaka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SGI Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kasprzaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 254 oferty w najbliższej okolicy!

Kasprzaka

5 zdjęć

Kasprzaka
Kasprzaka
Kasprzaka
Kasprzaka

Najbliższe inwestycje

 • 19. Dzielnica / Nowy IV Etap
  Pod wynajem

  Pro-Urba Invest Sp. z o.o.

 • Towarowa Towers
  Pod wynajem

  ASBUD Group

 • Royal Tulip Warsaw Apartments

  Marvipol Development

Opis Inwestycji

Osiedle „Kasprzaka” powstaje w samym sercu Woli, w odległości zaledwie 4 km od ścisłego centrum Warszawy. Bliskość stacji metra Rondo Daszyńskiego pozwala korzystać ze wszystkich atrakcji stolicy, a także dotrzeć w zaledwie kilkanaście minut do prawie wszystkich części miasta. Inwestycja składa się z dwóch budynków położonych wzdłuż ulicy Kasprzaka oraz jednego budynku zlokalizowanego bezpośrednio od strony ul. Szarych Szeregów. Pomiędzy budynkami znajdują się zadbane tereny zielone, bogate w starodrzew. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, osiedle wyróżnia podwyższony standard oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Przedsięwzięcie deweloperskie „Kasprzaka” jest wspólnym projektem SGI SA oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Kolonia Kasprzaka.

STANDARD – BUDYNKI

Osiedle „Kasprzaka” zostało zaprojektowane przez prestiżowe studio HERMANOWICZ REWSKI ARCHITEKCI. Jego nowoczesność podkreśla architektura, która opierająca się na prostych bryłach uzupełnionych szkłem. Wnętrza mieszkań są przestronne oraz funkcjonalne, a metraże zróżnicowane. Inwestor zadbał jednocześnie o komfort mieszkańców, poprzez zastosowanie cichobieżnych wind, nowoczesnego monitoringu oraz eleganckiego wykończenia części wspólnych.

• Budynki zaprojektowane przez prestiżowe studio Hermanowicz

• najwyższej jakości materiały budowlane

• Wysoki standard wykończenia wejść do budynku i mieszkań

• Garaż podziemny

• Wózkownia i rowerownia

STANDARD – MIESZKANIA

Struktura mieszkań została tak zaprojektowana, by odpowiedzieć na potrzeby współczesnych klientów. Do wyboru są zarówno ustawne mieszkania jednopokojowe, jak również duży wybór lokali 2 , 3 oraz 4 pokojowych. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub loggie. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano także podziemne miejsca parkingowe. Dodatkowo klienci SGI SA mają możliwość skorzystania z usługi wykończenia mieszkań „pod klucz” w ramach trzech pakietów: Basic, Easy oraz Soft.

Główne atuty osiedla „Kasprzaka” to:

• Duży wybór mieszkań – 1, 2, 3 oraz 4 pokojowych

• Wysokość pomieszczeń około 2,8 m

• Wszystkie mieszkania wyposażone w balkony, loggie lub tarasy

• Podziemne miejsca parkingowe

Inwestycja Kasprzaka znajduje się na Czystem, ul. Kasprzaka (2.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Kasprzaka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kasprzaka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 81 metrów kwadratowych w cenie od 8 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle „Kasprzaka” położone jest w kwartale ul. Kasprzaka, Korczaka, Szarych Szeregów oraz Zegadłowicza. Od Ronda Daszyńskiego, gdzie znajduje się m.in. stacja II linii metra, dzieli je zaledwie kilkaset metrów. Dzięki temu przyszli mieszkańcy nie będą wiedzieli, co to znaczy stać w korku. Osobom aktywnym fizycznie wystarczy 5 minut jazdy rowerem, by znaleźć się w jednym z trzech okolicznych Parków: Sowińskiego, Szymańskiego lub Moczydło, gdzie znajdują się m.in. odkryte baseny. Miłośników życia kulturalnego ucieszy zapewne bliskość muzeów, teatrów oraz kin. Zakupy można zrobić zarówno w okolicznych sklepikach, jak również w pobliskich Złotych Tarasach. Osiedle „Kasprzaka” to luksus mieszkania w centrum miasta, które zawsze ma coś ciekawego do zaoferowania!

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kasprzaka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Kasprzaka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szpital Wolski 51.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kasprzaka znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w odległości 90 m, Przedszkole nr 62 w odległości 140 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych przy Warszawskiej Szkole Zarządzania - Szkole Wyższej w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kasprzaka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: FizjoBell w odległości 50 m, NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych w odległości 140 m, Ginekologia w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kasprzaka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Chorten, w odległości 230 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kasprzaka w odległości 10 m znajduje się Billboard, w odległości 180 m znajduje się Pływalnia "Delfin" OSiR, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.06.2014
Data aktualizacji: 28.03.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: