Franciszkańska 99 - lokale użytkowe

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Franciszkańska, oferowane bezpośrednio przez Sfera 24

Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Franciszkańska 99

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Franciszkańska 99 - lokale użytkowe

4 zdjęcia

Franciszkańska 99 - lokale użytkowe
Franciszkańska 99 - lokale użytkowe
Franciszkańska 99 - lokale użytkowe
Franciszkańska 99 - lokale użytkowe

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Drewnowska 43 II

  ATAL S.A.

 • Apartamenty Drewnowska 43
  od: 8 500 zł/m2

  ATAL S.A.

 • Manu Park

  Real Development Group

Opis Inwestycji

Inwestycja Franciszkańska 99 - lokale użytkowe znajduje się na Bałutach-Dołach, ul. Franciszkańska 99 (3.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Sfera 24.

Inwestycja Franciszkańska 99 - lokale użytkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Franciszkańska 99 - lokale użytkowe nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Sfera 24 nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 330 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Franciszkańska 99 - lokale użytkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Franciszkańska 99 - lokale użytkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Franciszkańska - Tokarzewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Franciszkańska 99 - lokale użytkowe znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 28 w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa nr 58 w odległości 240 m, Publiczne Gimnazjum nr 14 im. Roberta Schumana w Łodzi w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Franciszkańska 99 - lokale użytkowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Salve w odległości 310 m, Przychodnia lekarska w odległości 380 m, Klinika/Przychodnia w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Franciszkańska 99 - lokale użytkowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Lidl, w odległości 330 m znajduje się Sklep z nabiałem Mlekovitka, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Franciszkańska 99 - lokale użytkowe w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.02.2018
Data aktualizacji: 05.11.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: