Panorama Ślężańska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Panoramy Ślężańskiej, oferowane bezpośrednio przez Sanbet Development

wrocławski, Sobótka, ul. Panoramy Ślężańskiej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 145 ofert w najbliższej okolicy!

Panorama Ślężańska

7 zdjęć

Panorama Ślężańska
Panorama Ślężańska
Panorama Ślężańska
Panorama Ślężańska

Najbliższe inwestycje

 • Panorama Ślężańska etap II
  od: 6 200 zł/m2

  Sanbet Development

 • Lokum Monte
  od: 6 753 zł/m2

  Lokum Deweloper

Opis Inwestycji

Panorama Ślężańska to kameralne osiedle wspaniale wkomponowane w otoczenie. Budynek mieszkalny usytuowany jest na zboczu, z widokiem na góry, w pięknej, cichej okolicy Sobótki co gwarantuje komfort mieszkania i wypoczynek od zgiełku miasta. To inwestycja realizowana z myślą o tych, którzy pragną zamieszkać w malowniczej, spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do atrakcji, które dostarcza rozwinięta infrastruktura miasta. Do centrum można dojść w 7 minut i dojechać samochodem w 2-5 minut.

Osiedle PANORAMA ŚLĘŻAŃSKA składa się z 2 budynków mieszkalnych z podziemnymi garażami. Budynek A jest już ukończony, a mieszkania gotowe do odbioru i zamieszkania. Budynek B jest w trakcie realizacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo 29 mieszkań o podwyższonym standardzie wykończenia o powierzchni od 40 m2 do 68 m2. Zaletą mieszkań jest ich różnorodność, dostosowana do potrzeb i gustów ich przyszłych właścicieli. Funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń, daje możliwość indywidualnej aranżacji oraz zapewnia komfort i wygodę. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a dodatkowo widoczna jest z nich przepiękna panorama Ślęży i okolicy.

Atuty naszej inwestycji:

- inwestycja mieszkaniowa sfinansowana w całości ze środków własnych inwestora - pozwolenie na użytkowanie

- kameralna zabudowa - budynek 3 piętrowy w otoczeniu ciszy i zieleni

- mieszkania o powierzchni od 40 m2 do 68 m2 - funkcjonalne z widokiem nawet na trzy strony świata

- wykończenie w podwyższonym standardzie deweloperskim

- wszystkie mieszkania posiadają balkony

- 7 min na pieszo do centrum miasta

- wokół zagospodarowany i zadbany teren, pasy zieleni, szklaki turystyczne i rowerowe

- w bliskim sąsiedztwie przedszkole, szkoła, przychodnia, obiekty handlowe

Inwestycja Panorama Ślężańska znajduje się w Sobótce, ul. Panoramy Ślężańskiej (15.9 km od Świdnicy), została zrealizowana przez dewelopera Sanbet Development.

Inwestycja Panorama Ślężańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Panorama Ślężańska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 44 metrów kwadratowych w cenie od 4 450 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sanbet Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

mieszana, ściany murowane, stropy żelbetowe monolityczne.

Stolarka okienna

PCV kolor złoty dąb, szyby termoizolacyjne. Przeszklenia klatek schodowych stolarka PVC złoty dąb, wejście do klatek schodowych oraz wiatrołap - ślusarka aluminiowa.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C.

Balkony

balustrada stalowa cynkowana ogniowo z elementami murowanymi w kolorze elewacji, od góry wykończona parapetem kamiennym i pochwytem z rury stalowej cynkowanej.

Posadzka

Wykończenie posadzek - podłoże betonowe zatarte na gładko pod położenie paneli podłogowych, kafli, wykładziny itp.

Ściany

Ściany zewnętrzne - bloczek silikatowy gr. 25 cm, ocieplone styropianem gr. 12 cm. Ścianki wewnętrzne - bloczki silikatowe gr. 12 cm.

Instalacje

Instalacja sanitarna - z podejściami pod umywalkę, wannę lub brodzik, zlewozmywak i pralkę bez białego montażu tzn. bez baterii, zlewozmywaków, umywalek, wanien, wc. Instalacja elektryczna zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, jednofazowa z trójfazowym podejściem pod piec elektryczny w kuchni. Instalacja telewizyjna - gniazdo TV/SAT. Instalacja telefoniczna - gniazdo telefoniczne. Instalacja internetowa. Domofon - instalacja kompletna z unifonem w przedpokoju.

Ogrzewanie

Grzejniki - panelowe, niskopojemnościowe z zaworami termoregulacyjnymi, w łazience grzejnik drabinkowy.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Malowniczym mieście leżącym u podnóża Ślęży, tajemniczej góry zwanej ze względu na swe piękno i historię "Śląskim Olimpem". Sobótka położona jest na południowy zachód od Wrocławia, stolicy Dolnego Śląska, w odległości zaledwie 35 km (ok. pół godziny jazdy samochodem). Posiada bardzo dogodne położenie komunikacyjne względem autostrady A4 Wrocław_Jędrzychowice oraz dróg krajowych: Wrocław-Kłodzko i Wrocław - Jelenia Góra. Bogactwem tej ziemi są czyste powietrze, doskonała woda, piękne krajobrazy, cisza, spokój a także różnorodność fauny i flory. Niewątpliwym atutem Sobótki są atrakcyjnie zagospodarowane tereny z rozwiniętą bazą turystyczno - rekreacyjną. Malownicze szlaki górskie, ścieżki rowerowe, centra sportowe, a w nich korty tenisowe, hala sportowa oraz centrum SPA. W Sobótce działa również doskonałe zaplecze edukacyjne, a w nim przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum gminne, liceum ogólnokształcące. Okolica jak i samo miasto przechodzi liczne projekty rewitalizacyjne zapewniające mieszkańcom jak i odwiedzającym turystom dogodny dojazd do miasta, aktywny wypoczynek oraz korzystanie z infrastruktury miejskiej.

Sobótka to miasto położone nad Czarną Wodą, w województwie dolnośląskim i powiecie wrocławskim. Należy do jednego z najstarszych miast osadzonych na prawie niemieckim. Sąsiaduje z takimi miastami jak: Sulistrowice, Sulistrowiczki, Będkowice, które tworzą bazę turystyczną pobliskiego Wrocławia. Miasto podzielone jest na trzy części: Centrum, Górka oraz Zachodnia-Strzeblów. Na terenie miasta funkcjonują dwa publiczne przedszkola, dwie szkoły podstawowe oraz powiatowy Zespół Szkół. Miasto słynie z niezwykle urokliwych oraz historycznych zabytków. Do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa wpisały się takie zabytki jak m.in. rzeźby "lew romański" oraz "grzyb", zachowane z epoki średniowiecza. Do jednych z chętniej odwiedzanych miejsc, znajdujących się w bliskim sąsiedztwie miasta, należą: Rezerwat Archeologiczny w Będkowicach oraz Muzeum Ślężańskie. Sobótka to miasto, w którym intensywnie rozwija się agroturystyka, stanowiąca idealną bazę zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta.

Komunikacja

W Sobótce kursują autobusy linii 502,511 oraz 522, zapewniające dojazd do Wrocławia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Ślężańska znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 W SOBÓTCE w odległości 430 m, LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SOBÓTCE w odległości 430 m, TECHNIKUM W SOBÓTCE w odległości 430 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Panorama Ślężańska w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 580 m znajduje się ŚOKSiR.

Data publikacji: 19.04.2013
Data aktualizacji: 29.11.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: