Osiedle Domy na Wzgórzu

gdański, Straszynul. Jana Kasprowicza

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Domy na Wzgórzu to osiedle 25 kameralnych domków w zabudowie szeregowej. Domy mają powierzchnię 150m2, posiadają kuchnię z jadalnią, salon, 2 łazienki i 4 pokoje na piętrze. Każdy dom ma własny ogród, garaż i pomieszczenie gospodarcze.

Domy na Wzgórzu w Straszynie, koło Gdańska, są idealnie rozlokowane względem stron świata. Kuchnia umieszczona jest od strony północnej, natomiast salon, taras i ogród znajdują się od strony południowej. Gwarantuje to doskonałe naświetlenie przez cały rok i możliwość cieszenia się zachodami słońca wprost z leżaka we własnym ogrodzie.

Na dachu, po stronie południowej zainstalowane są kolektory słoneczne, które dodatkowo ogrzewają wodę użytkową. Dzięki temu ekologicznemu rozwiązaniu oszczędzisz na gazie, zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Osiedle domków szeregowych – Domy na Wzgórzu koło Gdańska zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach posiadających małe dzieci. Tam, gdzie to możliwe udostępniliśmy dodatkowe powierzchnie użytkowe do wykorzystania na składzik na zabawki, rowerki i wózki (pomieszczenie pod tarasem), lub strych (możliwość adaptacji na pokój do zabaw dla dzieci).

Całkowita powierzchnia użytkowa każdego domu to 150m2, z czego powierzchnia mieszkalna (liczona bez garażu i kotłowni) stanowi 127m2 – 59m2 na parterze i 68m2 na piętrze. Dodatkowa powierzchnia, którą przekazujemy klientom absolutnie GRATIS to strych o powierzchni 50m2 oraz piwniczka pod tarasem o powierzchni 20m2.

Powierzchnia działki, waha się w zależoności od wybranego domu i wynosi od 285m2 do 429m2 – dla domów skrajnych.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Domy na Wzgórzu znajduje się w Straszynie, ul. Jana Kasprowicza (2 km od Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Saganowski Investments Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Domy na Wzgórzu została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku. Inwestycja składa się z 20 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Osiedle Domy na Wzgórzu

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 20 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży oraz przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia:
TV kablowa, internet, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze