Osiedle Truskawkowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gitarowa, oferowane bezpośrednio przez Safehome Sp. z o. o.

Wrocław, Psie Pole, Wojnów, ul. Gitarowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Truskawkowe

3 zdjęcia

Osiedle Truskawkowe
Osiedle Truskawkowe
Osiedle Truskawkowe

Najbliższe inwestycje

 • Na Wojnowie
  od: 7 000 zł/m2
  Pod wynajem

  Na Wojnowie

 • Olimpia Port
  od: 8 852 zł/m2
  Pod wynajem

  Archicom S.A.

 • Murowana
  od: 7 590 zł/m2
  Pod wynajem

  PROFIT Development

Opis Inwestycji

Osiedle Truskawkowe znajduje się na Wojnowie przy ul. Gitarowej i ul. Perkusyjnej. Wojnów to jedno z najładniej położonych osiedli domków jednorodzinnych we Wrocławiu. W pobliżu znajdują się piękne lasy, łąki i tereny spacerowe.Do Rynku jest tylko 8 km, a z centrum mamy doskonałe połączenie autobusowe linią 115. Bardzo blisko prestiżowego Biskupina i Sępolna a ceny dużo korzystniejsze!Na osiedlu istnieje szkoła podstawowa o bardzo dobrej reputacji, przedszkole, poczta, sklepy, przychodnia zdrowia, korty tenisowe.

Mieszkając na Wojnowie czujecie się, jakbyście już mieszkali na wsi, a jednocześnie jest tak blisko centrum, że nie ma utrudnionego dojazdu dla starszych dzieci do gimnazjum, a rodziców do pracy. Urzędy, rozrywki, szkolnictwo, zakupy w Koronie lub Pasażu Grunwaldzkim – wszystko na wyciągnięcie ręki. Osiedle Truskawkowe to kompleks 72 domków w zabudowie szeregowej w jednej części, oraz 10 dwupiętrowych kamieniczek ze 180 mieszkaniami w drugiej. Osiedle posiada pełne uzbrojenie: gaz, wode, kanalizacje sanitarną i deszczową, prąd oraz telefony i internet. Cały system dróg wewnętrznych jest wykonany w kostce brukowej, do dyspozycji jest sklep spożywczy, fryzjer, kosmetyczka, dentysta, minipark ze wspólnym grillem oraz place zabaw dla dzieci i boiska sportowe, w tym piękne pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej. Zapewniamy oświetlenie dróg wewnątrzosiedlowych, pielęgnację zieleni i kwiatów, odśnieżanie i utrzymanie czystości terenów wspólnych.Na sprzedaż posiadamy ,mieszkania od 26 m2 do 84 m2

Inwestycja Osiedle Truskawkowe znajduje się na Wojnowie, ul. Gitarowa (8.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Safehome Sp. z o. o..

Inwestycja Osiedle Truskawkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 252 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Truskawkowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Safehome Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 252 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Truskawkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Osiedle Truskawkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Smocza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Truskawkowe znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Edyta Szczygieł w odległości 280 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w odległości 310 m, Przedszkole Nr115 w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Truskawkowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 430 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Truskawkowe w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: