Voda Apartamenty

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rutkowski Development Sp. J.

Gdańsk, Jasień, ul. Eugeniusza Węgrzyna 4
Ceny od: 12 900 zł netto/m2
Voda Apartamenty

9 zdjęć

Voda Apartamenty
Voda Apartamenty
Voda Apartamenty
Voda Apartamenty

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Voda Apartamenty dostępne są 4 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Szum wody, szelest drzew i piękne widoki mogą stać się częścią Twojej codziennej rzeczywistości. Kameralne osiedle w towarzystwie wyciszającej przyrody to wymarzone miejsce do życia. To przestrzeń dla wszystkich, którzy równocześnie chcą się cieszyć wygodą życia, mieszkając w mieście i odpoczywać, co gwarantuje otoczenie wody i zieleni.

Podwyższony standard na osiedlu Voda spełni oczekiwania najbardziej wymagających - nowoczesny design, reprezentacyjne części wspólne, wysokiej jakości materiały wykończeniowe (kamień, drewno), monitoring, wideodomofony, zaaranżowana przez architekta zieleń. Przestronne balkony ze szklanymi balustradami o powierzchni od 11 do 23 m2 lub tarasy do 92 m w mieszkaniach na I. piętrze zagwarantują upragnioną przestrzeń.

Osiedle Voda spełni oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw czy singli. Szeroki wybór metraży – od 25 m2 do 103 m2 – oraz przemyślane układy mieszkań pomogą w wyborze wymarzonego lokum.

Ponadto:

- miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie do każdego mieszkania,

- podziemne hale garażowe,

- wygoda i bezpieczeństwo dzięki nowoczesnym systemom kontroli dostępu

- jasne i ciche wnętrza,

- wysokość mieszkań do 2,89 m2,

- trzyszybowe okna o podwyższonych parametrach akustycznych i termoizolacyjnych,

- drzwi wejsciowe antywłamaniowe,

- parapety granitowe, grzejniki panelowe,

LOKALE USŁUGOWE

Lokale handlowo-usługowe na osiedlu Voda to dobra okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes lub planują rozpocząć przygodę z własną firmą. W ofercie znajduje się 6 atrakcyjnych lokali z metrażami od 40 m² do 112 m².

Część lokali jest malowniczo położona nad oczkiem wodnym. Pozostała część – przy bardzo uczęszczanej ul. Jabłoniowej, będącej łącznikiem między Obwodnicą Trójmiasta, a centrum Gdańska.

Ponadto przy ul. Jabłoniowej powstanie ścieżka rowerowa (bezpośrednio przy lokalach), a w sąsiedztwie przystanek autobusowy i pętla tramwajowa, co wpłynie znacząco na ruch pieszy i kołowy w tym miejscu.

Standard wykonania lokali handlowo-usługowych:

• stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna

• posadzka cementowa

• przyłącze ciepłej i zimnej wody z opomiarowaniem

• instalacja elektryczna

• przyłącze instalacji teletechnicznej

• przyłącze instalacji centralnego ogrzewania

• podejście sanitarne

Dla wygody przyszłych właścicieli i ich klientów, zaplanowaliśmy dedykowane miejsca parkingowe przy lokalach handlowo-usługowych.

Jesteśmy otwarci na zmiany. Dostosujemy lokal do Twoich potrzeb.

I etap rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

II etap rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Inwestycja Voda Apartamenty znajduje się na Jasieniu, ul. Eugeniusza Węgrzyna 4 (5.7 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Voda Apartamenty jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Voda Apartamenty pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 40 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 12 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 289 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 40 do 55 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 511 356 do 706 662 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 12 900 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Voda Apartamenty znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Voda mieści się na gdańskim Jasieniu przy ul. Węgrzyna, w pobliżu malowniczego oczka wodnego. Doskonale rozwinięta komunikacja wokół gwarantuje szybkie dotarcie do innych zakątków Trójmiasta: • przystanek autobusowy – 5 min. pieszo • nowa pętla tramwajowa – ok. 5 min. pieszo • Obwodnica Trójmiasta – ok. 5 min. samochodem • centrum Gdańska – ok. 15 min. samochodem • plaża - ok. 25 min. samochodem Rozbudowana infrastruktura miejska w sąsiedztwie z kolei ułatwi codzienność: • Centrum Edukacyjne Jabłoniowa - 9 min. pieszo • kompleks handlowo-usługowy ze sklepem Żabka - 3 min. pieszo • restauracja – 5 min. pieszo • apteka – 8 min. pieszo • Park przy Orlim Gnieździe – 5 min. pieszo • C.H. Outlet – 6 min. samochodem

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Voda Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Voda Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lawendowe Wzgórze.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Voda Apartamenty znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczne Fantazja - Jasień w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Voda Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Lewiatan, w odległości 110 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Voda Apartamenty w odległości 70 m znajduje się Siłowania "Pod Chmurką", w odległości 170 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.07.2020
Data aktualizacji: 18.03.2021
Rutkowski Development Sp. J. logo

Rutkowski Development Sp. J.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jabłoniowa 20, lok. 318, 80-175 Gdańsk

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: