Osiedle Verdis

Wynajem 60 zł/m2 netto!

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ronson Development Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. J. Sowińskiego 53
Ceny od: 6 500 zł netto/m2
Osiedle Verdis

15 zdjęć

Osiedle Verdis
Osiedle Verdis
Osiedle Verdis
Osiedle Verdis

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Verdis dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Lokale usługowe od Ronson Development z możliwością kupna lub wynajmu – wynajem już od 30 zł/m2 – czysty zysk!

Osiedle Verdis zlokalizowane jest na warszawskiej Woli, przy ulicy Sowińskiego 53 (pomiędzy ul. Wolską i ul. Olbrachta). Mieszka tu prawie 5000 mieszkańców! Dodatkowo w okolicy powstają dwa nowe osiedla, a zasięg lokali usługowych obejmuje 1500 gospodarstw domowych. Inwestycja cieszy się popularnością ze względu na rodzinną atmosferę, zadbaną zieleń, a także bezpieczeństwo i czystość.

Przy zakupie lokalu gwarantujemy:

- Zaliczenie raty odsetkowej i prowizji do kosztów,

- Odliczenie pełnej wysokości składki VAT,

- Atrakcyjny system ratalny,

- Gotowe lokale usługowe w idealnej lokalizacji dla biznesu,

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z naszym handlowcem!

Nasze osiedla budujemy w najlepszych lokalizacjach, które zapewniają szybki dostęp do komunikacji miejskiej i przyciągają zwolenników aktywnego, nowoczesnego trybu życia. W takim otoczeniu świetnie prosperują punkty usługowe, sklepy czy drogerie.

Inwestycja Osiedle Verdis znajduje się na Ulrychowie, ul. J. Sowińskiego 53 (5.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Verdis została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych, posiada od null do 11 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Verdis pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 95 do 105 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 8 budynków.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 23 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 330 do 340 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 95 do 105 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 500 do 7 500 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Verdis ul. J. Sowińskiego 53 • Blisko centrum, • doskonale zurbanizowana okolica, • ośrodek życia kulturalnego stolicy.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Verdis mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Osiedle Verdis znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Znana 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Verdis znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Karuzella w odległości 190 m, Punkt Przedszkolny Karuzella Kids w odległości 190 m, Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Verdis składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się warzywniak, w odległości 190 m znajduje się Euro Sklep.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Verdis w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 13.04.2021
Ronson Development Sp. z o.o. logo

Ronson Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Warszawa

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami Ronson Development telefonicznie lub drogą mailową.

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: