Osiedle Impresja 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Red Co.

Bydgoszcz, ul. Powstańców Warszawy 4D-E
Osiedle Impresja 2

8 zdjęć

Osiedle Impresja 2
Osiedle Impresja 2
Osiedle Impresja 2
Osiedle Impresja 2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Impresja 2 dostępnych jest 236 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

“Osiedle Impresja 2” jest kontynuacją dwuetapowej, pozytywnie przyjętej inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Powstańców Warszawy w Bydgoszczy, na obszarze zajmowanym niegdyś przez stadion klubu Brda.

Na inwestycję składają się dwa, wielorodzinne budynki mieszkaniowe, które dzięki konsekwentnie zastosowanej kolorystyce doskonale pasują do sąsiadującego z nimi “Osiedla Impresja”. Całość dopełnia zaaranżowany obszar kojącej zieleni.

“Osiedle Impresja 2” jest zwieńczeniem dwuetapowej inwestycji. Do czterech budynków mieszkalnych “Osiedla Impresja” dołączają dwa nowe, sześciopiętrowe obiekty. Obydwa powstają na bazie litery L, a na przestrzeń między nimi składają się zaaranżowane tereny zielone. Szeroka oferta 280 mieszkań jest bardzo zróżnicowana, od kawalerek po przeszło stu metrowe apartamenty. W celu zwiększenia komfortu i satysfakcji mieszkańców “Osiedla Impresja 2”, inwestycja obejmuje dwupoziomowe, podziemne przestrzenie parkingowe.

Przy realizacji inwestycji RED Co. kontynuuje założone cele: kładzie nacisk na rozwiązania najwyższej klasy. Podwyższony standard elewacji i balustrady ze stali nierdzewnej zapewniają budynkom trwałość i długowieczność. Duże okna sprawiają, że przestrzenie mieszkalne są jasne i ciepłe. Nowoczesna, ponadczasowa architektura spaja nasz projekt. “Osiedle Impresja 2” jest miejscem, w którym chce się zamieszkać.

Inwestycja Osiedle Impresja 2 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy 4D-E (2.3 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera Red Co..

Inwestycja Osiedle Impresja 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 280 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Impresja 2 pozostało na sprzedaż 236 mieszkań o powierzchniach od 31 do 93 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 31 do 34 m2 (18 mieszkań)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 57 m2 (98 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 73 m2 (106 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 93 m2 (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Red Co. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 280 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 236 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 31 do 93 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znakomita lokalizacja “Osiedla Impresja 2” zapewnia mieszkańcom wygodę i komfort. Bliskość ścisłego centrum Bydgoszczy pozwala w nieskrępowany sposób korzystać z pełnej oferty miasta. Osiedle, dzięki sieci tramwajowej i autobusowej jest doskonale skomunikowane. Otaczające inwestycję tereny zielone niosą ze sobą spokój i wytchnienie. Oddalony zaledwie o kilka minut Park Miejski w Myślęcinku sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Dzięki wypracowanemu balansowi “Osiedle Impresja 2” to krok w kierunku harmonizacji życia, w którym nowoczesność i produktywność równoważone są przez kojące działanie natury.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Impresja 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Impresja 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Powst.Warszawy / Szpital Woj..

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Impresja 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Impresja 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Rogal.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Impresja 2 w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.08.2019
Data aktualizacji: 16.05.2021
Red Co. logo

Red Co.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Powstańców Warszawy 4; 85-681 Bydgoszcz

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: