Domy Sycylijska

Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnieul. Sycylijska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Zlokalizowane przy zbiegu ulic Sycylijskiej i Włoskiej, na zachodnim krańcu Łodzi, tuż za łódzkim Teofilowem. Bezpośrednie sąsiedztwo zielonego stawu z pięknym, naturalnym źródłem jest tzw. użytkiem ekologicznym. To oznacza, że teren nie ma możliwości dalszej zabudowy. Jest więc pewność, że nic nie zasłoni widoku z tarasu na staw, źródło oraz zieloną kompozycję starodrzewu z urokliwymi samosiejkami.

Osiedle składa się z 6 domów bliźniaczych stanowiących komfortową przystań dla 12 rodzin. Wjazd i komunikacja na teren osiedla został przewidziany prywatną drogą wewnętrzną. Zarówno otwarcie bramy jak i furtki, przy której jest domofon, odbywa się również zdalnie za pomocą pilota. A wjazd do każdej posesji jest zaznaczony niskim, nowoczesnym światłem. Cały teren jest ogrodzony.

Marzysz o domku z własnym ogródkiem, garażem, w pięknej zielonej okolicy, ale w mieście? Mamy coś IDEALNEGO dla Ciebie. Do wyboru są 3 rodzaje domów o różnym rozkładzie.

- Domy mają powierzchnię mieszkalną odpowiednio: 99 m2, 104 m2 i 118 m2
- Każdy dom posiada garaż i długi podjazd dla drugiego samochodu
- Powierzchnie działek mieszczą się w przedziale od 380 m2 do 665 m2

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Domy Sycylijska znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Sycylijska (8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Real Development Group. Inwestycja Domy Sycylijska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 12 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Domy Sycylijska

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 12 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 2 kondygnacje wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski

Bramy garażowe z napędem, parametry przenikalności termicznej stolarki okiennej, drzwiowej, garażowej, dachu oraz ścian zewnętrznych przewyższają wymogi, które będą obowiązywać w roku 2021.

Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy posiadają garaże
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze