Jodłowe Wzgórza

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Quatro Invest Sp. z o. o. - Sp. k.

Gdańsk, Chełm I Gdańsk Południe, ul. Aliny Pienkowskiej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Jodłowe Wzgórza

19 zdjęć

Jodłowe Wzgórza
Jodłowe Wzgórza
Jodłowe Wzgórza
Jodłowe Wzgórza

Najbliższe inwestycje

  • EGO

    Pomorskie Domy

  • Zielona Park, etap 2

    Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Osiedle Jodłowe Wzgórza położone jest w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm, zaledwie 10 minut drogi od tętniącego życiem centrum Gdańska, starego miasta i rozrywek kulturalnych. Domy usytuowane są na wzgórzu, co, poza ciszą i czystością powietrza, gwarantuje malowniczy widok na panoramę otaczającej przyrody. Warto podkreślić, że w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego uwzględniono utworzenie jeziora poniżej domów. Mieszkańcy domów na osiedlu Jodłowe Wzgórza będą mogli cieszyć się unikatowym widokiem na jezioro i okalającą zieleń, będąc jednocześnie 4 km od gdańskiej starówki!

Lokalizacja osiedla Jodłowe Wzgórza gwarantuje odpoczynek od zgiełku miasta, zapewniając ciszę i kojący spokój.

Projekt każdego domu uwzględnia dużą część wspólną, doskonałą do rodzinnych spotkań. Składa się na nią wygodna, otwarta kuchnia, salon z kominkiem . Cechą charakterystyczną domów na Jodłowych Wzgórzach są ogromne przeszklenia, które powiększają salon o ogród i tereny zielone za oknem. Domy na Jodłowych Wzgórzach powstały w oparciu o poszerzoną wersję projektu Hubert w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, z wbudowanym garażem, dla rodziny 3-5 osobowej.

Parter to garaż i strefa dzienna, której przestronność podkreśla połączenie (poprzez barek) z otwartą kuchnią oraz atrakcyjnie przeszklone wyjście na dwa tarasy, które harmonijnie łączy dom z ogrodem.

Układ pomieszczeń zaproponowany na poddaszu to: duża łazienka (7,8 m2), dwie mniejsze sypialnie z wyjściem na balkon (15,3 m2 i 10,7 m2) oraz sypialnia rodziców (18,9 m2), która ma możliwość wydzielenia osobnej garderoby. Wygodny dostęp do poddasza daje możliwość wykorzystania go jako dodatkowego pokoju.

Cena obejmuje dom w stanie deweloperskim (zgodnie z opisem na podstronie standard wykończenia) wraz z działką, stanowiące własność hipoteczną, pełną infrastrukturę zewnętrzną tj. drogi, podjazdy, oświetlenie, zagospodarowanie zieleni.

Inwestycja Jodłowe Wzgórza znajduje się w Chełmie i Gdańsku Południe, ul. Aliny Pienkowskiej (4.7 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Quatro Invest Sp. z o. o. - Sp. k..

Inwestycja Jodłowe Wzgórza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów w tym 9 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Jodłowe Wzgórza pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 149 metrów kwadratowych w cenie od 580 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Quatro Invest Sp. z o. o. - Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 9 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- budynek trzykondygnacyjny, nie podpiwniczony, - ławy żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych, - stropy monolityczne betonowe.

Dach

- dwuspadowy o nachyleniu połaci 45°, - konstrukcja drewniana płatwiowo-krokwiowa z pełnym deskowaniem płytami OSB, - folie: paroprzepuszczalna i paroizolacyjna, - pokrycie dachówką ceramiczną na łatach i kontrłatach drewnianych, - rynny i rury spustowe metalowe powlekane.

Stolarka okienna

- drewniana, trójszybowa, z ciepłym montażem drzwi tarasowe wielkogabarytowe przesuwne

Ściany

- zewnętrzne z bloczków z betonu komórkowego o gr. 24 cm, ocieplenie styropianem grafitowym o gr. 15 cm, - pomiędzy segmentami z bloczków z betonu komórkowego zdylatowane ze styropianem (podwójne) o gr. 18 cm, - wewnętrzne konstrukcyjne z bloczków z betonu komórkowego, - działowe z bloczków z betonu komórkowego.

Sufity

- parter i piętro– tynk gipsowy maszynowy, łazienki- tynk cementowo-wapienny

Parapety zewnętrzne

- granitowe.

Instalacje

- wodno – kanalizacyjna (kanalizacja miejska): doprowadzone do miejsca montażu urządzeń sanitarnych, - elektryczna: bez osprzętu, wypusty oświetleniowe do montażu opraw oświetleniowych zakończone kostką, instalacja elektryczna 230/380V, trójfazowa instalacja elektryczna przystosowana do montażu kuchenki elektrycznej, możliwość montażu kuchenki gazowej, - telewizyjna, telefoniczna i internetowa (bez osprzętu), - alarmowa (bez osprzętu).

Ogrzewanie

-ogrzewanie podłogowe na powierzchni całego parteru i we wszystkich łazienkach.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: miejsca postojowe przed budynkami.
Udogodnienia:
monitoring
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jodłowe Wzgórza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Carrefour Express.

Data publikacji: 05.10.2016
Data aktualizacji: 03.01.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: