Jodłowe Wzgórza

Gdańsk, Chełm I Gdańsk Południeul. Aliny Pienkowskiej

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Osiedle Jodłowe Wzgórza położone jest w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm, zaledwie 10 minut drogi od tętniącego życiem centrum Gdańska, starego miasta i rozrywek kulturalnych. Domy usytuowane są na wzgórzu, co, poza ciszą i czystością powietrza, gwarantuje malowniczy widok na panoramę otaczającej przyrody. Warto podkreślić, że w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego uwzględniono utworzenie jeziora poniżej domów. Mieszkańcy domów na osiedlu Jodłowe Wzgórza będą mogli cieszyć się unikatowym widokiem na jezioro i okalającą zieleń, będąc jednocześnie 4 km od gdańskiej starówki!

Lokalizacja osiedla Jodłowe Wzgórza gwarantuje odpoczynek od zgiełku miasta, zapewniając ciszę i kojący spokój.

Projekt każdego domu uwzględnia dużą część wspólną, doskonałą do rodzinnych spotkań. Składa się na nią wygodna, otwarta kuchnia, salon z kominkiem . Cechą charakterystyczną domów na Jodłowych Wzgórzach są ogromne przeszklenia, które powiększają salon o ogród i tereny zielone za oknem. Domy na Jodłowych Wzgórzach powstały w oparciu o poszerzoną wersję projektu Hubert w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, z wbudowanym garażem, dla rodziny 3-5 osobowej.
Parter to garaż i strefa dzienna, której przestronność podkreśla połączenie (poprzez barek) z otwartą kuchnią oraz atrakcyjnie przeszklone wyjście na dwa tarasy, które harmonijnie łączy dom z ogrodem.

Układ pomieszczeń zaproponowany na poddaszu to: duża łazienka (7,8 m2), dwie mniejsze sypialnie z wyjściem na balkon (15,3 m2 i 10,7 m2) oraz sypialnia rodziców (18,9 m2), która ma możliwość wydzielenia osobnej garderoby. Wygodny dostęp do poddasza daje możliwość wykorzystania go jako dodatkowego pokoju.

Cena obejmuje dom w stanie deweloperskim (zgodnie z opisem na podstronie standard wykończenia) wraz z działką, stanowiące własność hipoteczną, pełną infrastrukturę zewnętrzną tj. drogi, podjazdy, oświetlenie, zagospodarowanie zieleni.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Jodłowe Wzgórza znajduje się w Chełmie i Gdańsku Południe, ul. Aliny Pienkowskiej (5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Quatro Invest Sp. z o. o. - Sp. k.. Inwestycja Jodłowe Wzgórza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 9 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Jodłowe Wzgórza

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 9 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 3 kondygnacje wraz parterem oraz posiadają poddasze
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 300 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy posiadają garaże oraz przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne - miejsca postojowe przed budynkami
Udogodnienia:
monitoring
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze