Apartamenty na Klifie

kołobrzeski, Ustronie Morskieul. Ustronie Morskie

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne lokale użytkowe w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Na Pomorzu Zachodnim, zaledwie 9 kilometrów na wschód od Kołobrzegu znajduje się kurort morski cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem turystów- Ustronie Morskie. Ta znana i lubiana przez wczasowiczów miejscowość, staje się podczas letnich wakacji prawdziwym centrum kulturalnym i sportowym, a znajdujące się pensjonaty i apartamenty wypełniają się po brzegi. To właśnie dlatego wybraliśmy Ustronie Morskie jako lokalizację naszej kolejnej inwestycji. Nasze apartamenty są całkowicie przeszklone, dzięki czemu każdego dnia możecie Państwo podziwiać widok pięknego Morza Bałtyckiego. To świetna inwestycja, gwarancja dobrze wydanych pieniędzy oraz ostoja spokoju i relaksu! Jeżeli nigdy nie wizytowaliście Państwo piaszczystych, morskich plaż rozciągających się wokoło, to najwyższa pora to nadrobić.Nie tylko walory przyrody naturalnej, czy nowoczesne apartamenty nad morzem zachęcają do odwiedzenia Ustronia Morskiego. Miejscowość posiada bardzo rozbudowaną bazę turystyczną, zapewnia wiele atrakcji, a przyznanie jej wyróżnienia w postaci Błękitnej Flagi to wielki sukces. Błękitna Flaga zaświadcza bowiem, że rozciągające się przy apartamentach plaże, spełniają najwyższe kryteria czystości i bezpieczeństwa.Lubicie Państwo spędzać czas aktywnie? Ustronie Morskie przygotowało również coś dla takich osób.Na terenie gminy przygotowane zostały liczne trasy turystyki pieszej i rowerowej, stanowiące wielką atrakcję dla turystów przybywających tutaj tłumnie. Co więcej w miejscowości znajduje się całoroczny kompleks basenowy zaopatrzony w park wodny, liczne obiekty sportowe oraz korty tenisowe. Ten kurort to wielka gratka dla wszystkich- młodych, jak również troszeczkę starszych osób. Apartament nad morzem, który można tutaj wynająć oraz przeróżne atrakcje zapewniają brak jednej chwili nudy i spełnią oczekiwania, nawet najbardziej wymagających, gości kurortu.Apartamenty na Klifie to luksusowe mieszkania o powierzchni od 36 do 84 m2, zlokalizowane tuż przy plaży. Świetna jakość wykończenia oraz materiały najwyższej jakości to nasza domena! Wolne mieszkania czekają na Państwa. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie! Zapraszamy do kontaktu już teraz! Proszę dzwonić do naszego biura sprzedaży : 694 475 661. Prosimy powołać się na portal RynekPierwotny.com. Czekamy także na Państwa zapytania drogą mailową. Wystarczy, że wypełnią Państwo formularz kontaktowy po prawej stronie, a deweloper skontaktuje się bezpośrednio z Państwem! Zapraszamy!

Inwestycja z lokalami użytkowymi Apartamenty na Klifie znajduje się w Ustroniu Morskim, ul. Ustronie Morskie (5 km od Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera Q.S Investments. Inwestycja Apartamenty na Klifie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 21 lokali użytkowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacje wraz z parterem.

Szczegóły inwestycji Apartamenty na Klifie

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze