Stella IV

Warszawa, Bemowo, Jelonki Południoweul. Człuchowska

Stella IV

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFBUD

  • Spełniające kryteria (45)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (45)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena (brutto)
G.0041301
-
G.0081302
-
G.0121303
-
G.019131Parter
-
G.0231301
-
G.0271302
-
G.0311303
-
G.0351304
-
G.038138Parter
-
G.0431321
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Czwarty etap osiedla Stella to kontynuacja wyjątkowej inwestycji realizowanej na warszawskim Bemowie. W nowoczesnym pięciokondygnacyjnym budynku w kształcie litery L znajdą się 74 mieszkania, których standard wyprzedzi oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.
Innowacyjne rozwiązania architektoniczne pracowni Mąka – Sojka Architekci oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe wspólnie tworzą wyjątkową ofertę na warszawskiej mapie nieruchomości.
W budynku zaprojektowano mieszkania o powierzchniach od 29 m² do 87 m². Wszystkie mieszkania mają loggie lub balkony, a część mieszkań na parterze – także ogródki lokatorskie. To wspaniałe miejsce dla miłośników relaksu w otoczeniu kwiatów i zieleni. Dodatkowym atutem wybranych mieszkań zlokalizowanych na V kondygnacji są przestronne tarasy zachęcające do odpoczynku na świeżym powietrzu i do podziwiania miasta.
Bliskość niezbędnych punktów handlowo-usługowych oraz doskonała komunikacja z centrum Warszawy zapewnią najwyższy komfort życia w tym miejscu. Każdy znajdzie tu odpowiednią przestrzeń dla siebie: wymagający single, pary rozpoczynające wspólne życie i duże rodziny z dziećmi.
Pracy nad projektem przyświecała zasada troski o połączenie estetyki, funkcjonalności i wygody. Dzięki temu osiedle Stella jak prawdziwa gwiazda będzie błyszczeć na tle miasta ciepłym blaskiem rozświetlonych okien w domach szczęśliwych mieszkańców.

Inwestycja Stella IV znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska (8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.Inwestycja Stella IV jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 74 lokale mieszkalne o powierzchni od 30 do 91 m². Budynki posiadają do 5 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Stella IV pozostało na sprzedaż 45 mieszkań o powierzchni od 30 do 91 m².

Szczegóły inwestycji Stella IV

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski

Informacje ogólne • budynek mieszkalny, w kształcie litery L, 5-kondygnacyjny • 74 mieszkania o powierzchni od 29 m2 do 87 m2 i liczbie pokoi od 1 do 4 • niektóre mieszkania posiadają tarasy • 69 miejsc postojowych w garażu podziemnym jednopoziomowym Otoczenie budynku, zagospodarowanie • tarasy, balkony i loggie – nawierzchnie z materiałów mrozoodpornych, zgodnie z projektem wykonawczym • elewacja budynku wykonana w technologii lekkiej mokrej • oświetlenie zewnętrzne – zgodnie z projektem wykonawczym • patio z chodnikami, terenem zielonym z niską roślinnością, krzewami, małą architekturą, zgodnie z projektem wykonawczym • teren otwarty, bez ogrodzeń • od strony patia – ogródki przynależne do mieszkań na parterze Garaże, pomieszczenia pozostałe, pomieszczenia techniczne • posadzka – betonowa, wykończenie powierzchni z żywicy • ściany – murowane i żelbetowe • strop – wełna + tynk cienkowarstwowy pod częścią mieszkalną • brama garażowa otwierana automatycznie pilotem

Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak taras, loggia, balkon, ogródek
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne: 69 miejsc
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
winda, videodomofon
Przyroda:
park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępnych jest 45 mieszkań
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 30 do 91 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe
Ceny mieszkań:
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Najbliższe inwestycje