Husa Park

Warszawa, Białołęka, Dąbrówka Szlacheckaul. Jana Husa

Husa Park

Ceny od: 6 900/m2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.

  • Spełniające kryteria (60)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (60)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena
A5127Parter
-
A6127Parter
-
B7133Parter
-
A131271
-
A141261
-
B151331
-
A211272
-
A221262
-
B231332
-
B311313
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Husa Park to oaza spokoju i relaxu, miejsce dobrego odpoczynku wśród otaczającej zieleni oraz kolejna inwestycja PRK 7 Nieruchomości Sp. z o. o - to czterokondygnacyjny, kameralny o nowoczesnej architekturze budynek wielorodzinny, zlokalizowany bezpośrednio przy lesie na warszawskiej Białołęce przy ul. Jana Husa.

Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło 2 marca 2019 roku natomiast zakończenie budowy i oddanie obiektu do użytkowania zaplanowano na IV kw. 2020 roku.

W budynku zaprojektowano 53 lokali mieszkalnych oraz 19 inwestycyjnych - są to 1, 2 oraz 3 pokojowe pomieszczenia o powierzchni od 25 do 81 m2, do których przylegać będą przestronne ogródki oraz balkony. Dla inwestycji przewidziano 70 miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz 4 naziemne miejsca postojowe.

W pobliżu inwestycji znajduje się rozbudowana infrastruktura publiczna. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są liczne linie autobusowe. Budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji. W okolicy zlokalizowane są placówki oświatowe tj. (przedszkola, żłobek, szkoły podstawowe), sklepy (Selgros, Biedronka), Cluby Fitness.

Wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe.

Husa Park to odpowiednie miejsce dla Ciebie i Twojej Rodziny!

Inwestycja Husa Park znajduje się na Dąbrówce Szlacheckiej, ul. Jana Husa (14 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.. Inwestycja Husa Park jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 72 lokale mieszkalne o powierzchni od 26 do 78 m². Budynki posiadają do 4 kondygnacje wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Husa Park pozostało na sprzedaż 60 mieszkań o powierzchni od 26 do 78 m² w cenie od 6 900 zł/m².

Szczegóły inwestycji Husa Park

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 190 do 300 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski

W zakresie i cenie przedmiotu Umowy jest wykonanie następujących robót: 1. Wykonanie budynku z garażem podziemnym, dachem i elewacjami, oknami PCV, windami, z kompletnym wykończeniem klatek schodowych i korytarzy, pomieszczeń technicznych (kotłownia), gospodarczych (śmietnik zlokalizowany w budynku), wraz z instalacjami sanitarnymi, elektrycznymi, teletechnicznych, przeciwpożarowymi i wentylacyjnymi. Ściany zewnętrzne i między lokalowe: żelbetowe, ceramiczne lub silikatowe. 2. Wykonanie sieci i przyłączy do budynku wraz z drogami dojazdowymi, parkingami, chodnikami i innymi drobnymi formami architektonicznymi, trawnikami oraz oświetleniem terenu i częściowym ogrodzeniem. 3. Wykończenie mieszkań: a) drzwi do lokali pełne, antywłamaniowe z atestem b) ściany działowe wewnątrzlokalowe - ORTH-a, silikatowe lub ceramiczne c) podłogi – wylewki cementowe d) balkony – z wykończeniem posadzki e) balustrada balkonowa: • stalowa lub stalowa z elementami szklanymi f) tynki gipsowe na ścianach żelbetowych, ceramicznych lub silikatowych (w łazienkach tynk „na ostro”), ściany wewnętrzne typu ORTH bez tynkowania g) Malowanie ścian jednokrotne farbą emulsyjną w kolorze białym (w łazienkach ściany bez malowania) h) parapety wewnętrzne – konglomerat marmurowy i) stolarka okienna: • okna PCV • okna dwuszybowe • okucia obwiedniowe z możliwością regulacji stopnia rozszczelnienia j) instalacje elektryczne z osprzętem k) instalacja przyzywowa – gong, domofon l) przystosowanie budynku do telewizji naziemnej, satelitarnej (RTV+SAT) i kablowej m) przystosowanie budynku do instalacji światłowodowej. 4. Instalacje sanitarne: a) instalacja c.o. z grzejnikami i licznikiem ciepła b) instalacja ciepłej i zimnej wody z podejściami pod przybory (bez białego montażu), rozprowadzona w warstwach podłogowych w miejscach podłączenia punktów montowana natynkowo c) liczniki zużycia wody i c.o. d) kanalizacja sanitarna – wykonanie pionów z wyjściami do urządzeń w miejscach podłączenia punktów montowana natynkowo e) wentylacja pomieszczeń mechaniczna.

Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak balkon, ogródek
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
Nie przewidziano komórek lokatorskich
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, własna kotłownia
Przyroda:
park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępnych jest 60 mieszkań
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 26 do 78 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe
Ceny mieszkań:
Koszt metra kwadratowego wynosi 6 900 zł
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze

Husa Park

Godziny otwarcia
biura sprzedaży

  • Wtorek:09:30 - 17:00
  • Środa:09:30 - 17:00
  • Czwartek:09:30 - 17:00
  • Piątek:09:30 - 16:00
  • Sobota:09:00 - 14:00
+48 22 445 98 68

Najbliższe inwestycje