Dworcowa 67

Bydgoszczul. Dworcowa 67

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Elegancja i historia
PIęciokondygnacyjna kamienica powstała w latach 1912-1913 na zamówienie księgarza Ericka Hechta, według projektu znanego berlińskiego architekta Otto Waltera. Ten efektowny budynek posiada bogato zdobioną elewację m.in. płaskorzeźby ryby, króla i lady Godivy. Główne wejście wieńczy postać mężczyzny siedzącego na koniu trzymającego sztandar - ten motyw stanowił inspirację dla logo Inwestycji. Liczne zdobienia, nawiązania do antyku i zastosowane rozwiązania architektoniczne powodują że kamienica przy Dworcowej 67 jest nie tylko niezwykle piękna ale posiada też wyjątkową wartość historyczną.

Kamienica dzisiaj
Wkrótce Dworcowa 67 stanie się najbardziej rozpoznawalnym i prestiżowym budynkiem pośród bydgoskich kamienic. Budynek zostanie w całości zrewitalizowany przy zachowaniu jego historycznego charakteru. Do tego celu zostaną użyte starannie dobrane materiały - imitacja naturalnego kamienia, nowoczesne elementy z metalu i szkła przełamane drewnem i eleganckie sztukaterie. Mieszkańców będzie witać reprezentacyjny portal w części centralnej , z którym połączone będą dwie klatki schodowe. Każda z nich wyposażona będzie w stylową, przeszkloną windę. Dla komfortu mieszkańców na zamkniętym terenie będą znajdowały się zewnętrzne miejsca postojowe.

Apartamenty
W kamienicy zaprojektowano mieszkania od 59 do 223 mkw, w których wysokość pomieszczeń sięgać będzie do 3,5 m. Pozostawiono możliwość wyboru układu pomieszczeń i rozmieszczenia ścianek działowych wedle potrzeb przyszłych Mieszkańców. Najbardziej wymagający Klienci będą mogli połączyć wybrane mieszkania w efektowne ponad 200 metrowe apartamenty. Dwupoziomowe mieszkanie na parterze posiadać będą własny ogródek, a do apartamentów na ostatniej kondygnacji przynależą przestronne tarasy z widokiem na miasto. W kamienicy zaprojektowano także dwa lokale usługowe.

Podsumowanie:
Kamienica w zabytkowej części Bydgoszczy
Mieszkania od 2 do 4 pokoi z możliwością łączenia
Tarasy, balkony, ogródek na parterze
Dwie nowoczesne windy od poziomu -1
Zewnętrzne miejsca postojowe
Wysokość pomieszczeń do 3,5m

Inwestycja Dworcowa 67 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Dworcowa 67 (1 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Pracownia Nieruchomości. Inwestycja Dworcowa 67 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 21 lokali mieszkalnych o powierzchni od 59 do 226 m². Budynki posiadają do 5 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Dworcowa 67

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 350 do 500 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne: 35 miejsc - 50 000 zł brutto
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie - 22: dostępne w metrażach: 7,83 m2 – 16,24 m2. Cena za m2 to 1500 zł
Udogodnienia:
teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
park, rzeka

Informacje o deweloperze