Galene House

Kielceul. Chęcińska

Galene House

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PPHU Corpores Sp. z o.o.

  • Spełniające kryteria (2)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (2)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena
1/25166Parter 301 300
5/17272Parter 323 000

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Galene House - inwestycja przy ulicy Chęcińskiej w centrum Kielc. Jest to nowoczesne, zamknięte, funkcjonalnie zaprojektowane osiedle złożone z pięciu budynków wielorodzinnych.

Główny zespół zabudowy składa się z czterech budynków ułożonych w kształcie litery "U" z atrakcyjnym dziedzińcem otwartym w kierunku południowo-wschodnim. Wysokość budynków sięga od IV do VII kondygnacji. Łącznie w zespole zabudowy znajdują się 165 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 32 do 99 m2 oraz 2 lokale usługowe (od 15 do 66,23 m2) usytuowane w poziomie parteru. Zdecydowana większość mieszkań znalazła szczęśliwych nabywców. Aktualnie są jeszcze dostępne i gotowe do odbioru mieszkania o powierzchni od 31 do 65 m2.

Piąty budynek to odrębna zabudowa mieszkalno-usługowa z 15 lokalami mieszkalnymi o metrażach od 31 do 57 m2 i 2 lokalach usługowych (71,58 m2, 89,22 m2), w zabudowie pierzejowej ulicy Chęcińskiej. Obecnie są jeszcze dostępne mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 46- 49 m2, oraz lokale usługowe.

Bogata oferta starannie zaprojektowanych, funkcjonalnych mieszkań z aneksami kuchennymi lub z wydzielonymi kuchniami zapewnia możliwość wyboru właściwego, wymarzonego mieszkania. Wszystkie lokale mieszkalne posiadają wykończone loggie, balkony.

W części podziemnej osiedla zaprojektowano duży dwupoziomowy garaż ze stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Klatki schodowe są wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje od garażu podziemnego po ostatnie piętro. W trosce o wygodę mieszkańców z małymi dziećmi w każdej klatce są dostępne wózkownie.

Klauzula informacyjna RODO
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z ogłoszeniem jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "CORPORES" Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ulicy Wyspiańskiego 9/5, 35 - 111 Rzeszów, zarejestrowane pod numerem KRS 106065, dla celów podatkowy zewidencjonowane pod numerem NIP 8130336317.
Przesłane dane będą przetwarzane wyłącznie w związku związanym z przedstawieniem szczegółowej oferty i zawarciem umowy.
Wszelkie pozostałe informacje, w tym m.in. o innych danych kontaktowych, podstawach przetwarzania, przysługujących Państwu uprawnieniach, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem http://www.corpores.com.pl/polityka.html

Inwestycja z lokalami użytkowymi Galene House znajduje się w Kielcach, ul. Chęcińska (1 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera PPHU Corpores Sp. z o.o.. Inwestycja Galene House została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 4 lokale użytkowe. Budynki posiadają do 7 kondygnacji wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Aktualnie w inwestycji Galene House pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchni od 66 do 72 m². Deweloper PPHU Corpores Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji Galene House

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 5 budynków
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 300 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperskiWykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
Odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia:
teren ogrodzony, usługi w budynku, winda, wózkarnia
Przyroda:
park

Aktualna oferta

Dostępne lokale użytkowe:
Aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe
Powierzchnie lokali użytkowych:
lokale użytkowe mają powierzchnie od 66 do 72 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są lokale użytkowe 1, 2-pokojowe
Ceny lokali użytkowych:
Najtańsza dostępna nieruchomość kosztuje 301 300 zł a najdroższa 323 000 zł
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Najbliższe inwestycje