BINGO!

Nowoczesne pasaże handlowe

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pomorskie Domy

Gdańsk, Osowa, ul. Koziorożca
BINGO!

18 zdjęć

BINGO!
BINGO!
BINGO!
BINGO!

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji BINGO! dostępne są 4 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

BINGO! logo

BINGO! to nowoczesne pasaże handlowo-usługowe zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska – Osowej.

Dostępna będzie tu pełna oferta handlowo-usługowa, m.in. popularny minimarket, sklepy spożywcze wielu branż, piekarnia i sklep mięsny znanej sieci. BINGO! to także idealne miejsce dla rodzinnych spotkań - obiekt posiada wydzieloną strefą gastronomiczną, w której można się posilić i spotkać w gronie najbliższych znajomych.

Pasaże BINGO! powstają przy ulicy Koziorożca, jednej z najważniejszych dróg w dzielnicy. Łączy ona dużą, bogatą w jednorodzinną zabudowę, część Osowej z nowym, rozbudowanym osiedlem mieszkaniowym. Taka lokalizacja gwarantuje duży ruch w okolicach pasaży BINGO! i zapewnia stały dopływ klientów.

Teren pasaży BINGO! jest doskonale zorganizowany - dostępne są tu miejsca parkingowe dla klientów, a także stacja postoju rowerów. Cały teren wokół pasaży będzie oświetlony i odpowiednio oznakowany. Obiekt został ciekawie zaprojektowany, dzięki czemu przykuwa uwagę i zachęca do codziennych zakupów.

Pasaże handlowe BINGO! powstają z inicjatywy marki Pomorskie Domy - uznanej firmy deweloperskiej realizującej inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. W ciągu 15 lat inwestor przygotował wiele znanych i cenionych na trójmiejskim rynku projektów deweloperskich, m.in. apartamentowiec Navio, budynek wielorodzinny Premio, budynki Meritum, Mały Port oraz Admiral. Projekty deweloperskie realizowane przez Pomorskie Domy to solidnie wykonane mieszkania, apartamenty i domy jednorodzinny, przygotowywane w oparciu o przemyślane projekty architektoniczne. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w realizacji inwestycji o podwyższonym standardzie.

BINGO! to po prostu trafione zakupy!

Inwestycja BINGO! znajduje się na Osowej, ul. Koziorożca (13.7 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Pomorskie Domy.

Inwestycja BINGO! została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Aktualnie w inwestycji BINGO! pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 30 do 76 metrów kwadratowych.

Deweloper Pomorskie Domy przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 30 do 76 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka. Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji BINGO! mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji BINGO! znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Koziorożca.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji BINGO! znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE KRASNOLUDEK S.C. w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji BINGO! jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nadmorskie Centrum Medyczne - Przychodnia Biwakowa w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji BINGO! składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Szydłowski, w odległości 390 m znajduje się Zielona Planeta, w odległości 390 m znajduje się Czerwona Torebka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji BINGO! w odległości 140 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Skatepark Osowa.

Data publikacji: 09.10.2020
Data aktualizacji: 12.03.2021
BINGO! logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kielnieńska 57, Gdańsk Osowa

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: